Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

İlker Kaleli ve Burçin Terzioğlu tekrar aynı projede yer alacaklar mı?

Magazin

7 Nisan 2017 Cuma 16:42:21

İlker Kaleli ve Burçin Terzioğlu tekrar aynı projede yer alacaklar mı?

Kısa süre önce veda bölümü ile final yapan ve adını efsane diziler arasına yazdıran Poyraz Karayel’in başrol oyuncuları İlker Kaleli ve Burçin Terzioğlu, Beyoğlu’nda objektiflere takıldılar.

İlker Kaleli ve Burçin Terzioğlu tekrar aynı projede yer alacaklar mı?

Efsaneleşen dizi de başlayan set aşkı ile birlikteliklerine devam eden iki oyuncu, Beyoğlu’nda bulunan bir mekandan çıkarken objektiflere takıldılar.

Ünlü çift, birlikte tekrar bir projede yer alıp almayacakları, Beren Saat ile başrolü paylaştığı filmin çekimleri ile ilgili basın mensuplarının yönelttiği soruları yanıtladılar.

İlker Kaleli, Beren Saat ile birlikte rol alacağı sinema filmi ile ilgili yöneltilen soruya “Çekimlere daha başlamadık önümüzdeki ay gibi düşünülüyor” yanıtını verdi.

Bir kaç akşam önce düzenlenen Fİ dizisinin tanıtım gecesine de katılan iki oyuncuya, Fİ ile ilgili de yorum yaptı. Kaleli “Çok güzeldi” derken, güzel oyuncu Burçin Terzioğlu ise “Umut verici” cevabı verdi.

Poyraz Karayel’de birbiri ile çok uyumlu bir şekilde rol alan iki oyuncu, tekrar birlikte bir projede yer alıp almayacakları sorularına da, “Poyraz Karayel dizisinin daha yeni bittiğini ve konuşmak için erken olduğunu söyleyerek plan yapmadıklarını” belirtti.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Magazin

Yukarı