Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

İlker Kaleli ve Beren Saat bir araya geldi

İlker Kaleli ve Beren Saat bir araya geldi

Magazin

10 Mart 2017 Cuma 09:41:31

İlker Kaleli ve Beren Saat bir araya geldi

Ekranların sevilen yüzlerinden olan İlker Kaleli ve güzel oyuncu Beren Saat Asmalımescit’te bir mekanda bir araya gelmeleri, acaba yeni bir proje de birlikte rol mu alacaklar? sorusunun sorulmasına neden oldu.

İlker Kaleli ve Beren Saat bir araya geldi

1 Mart Çarşamba günü ‘Veda’ adı verilen final bölümü ile ekranlara veda eden, efsane diziler arasına adını yazdıran Poyraz Karayel’in başrol oyuncusu İlker Kaleli ile, bir süredir ekranlardan uzak olan Beren Saat geçtiğimiz günlerde bir mekanda buluştular.

Asmalımescit’te bir mekanda bir araya gelen iki oyuncunun, uzun uzun sohbet etmelerinin nedenin arkasında birlikte başrolü paylaşacakları bir proje olduğu öğrenildi.

Proje’nin dizi veya film içerisinden hangisi olduğu henüz gizli tutulurken, başarılı iki oyuncu bu yeni projenin detaylarını konuştu.

Şimdilerde sevgilisi Burçin Terzioğlu ile tatil’e çıkmayı planladıkları öğrenilen İlker Kaleli ve Saat’in yer alacağı projenin hazırlıklarına tatil sonrasında başlayacağı tahmin ediliyor.

Beren Saat ise beklentileri karşılayamayan Muhteşem Yüzyıl Kösem dizisinde ki Kösem Sultan rolü sonrasında herhangi bir dizi de rol üstlenmedi.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Magazin

Yukarı