Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

İlker Ayrık Yaparsın Aşkım ve Acayip Tipler’le FOX TV’yi Taşıyor

Televizyon

24 Temmuz 2018 Salı 16:53:54

İlker Ayrık Yaparsın Aşkım ve Acayip Tipler’le FOX TV’yi Taşıyor

FOX TV ekranlarının yeni programı Acayip Tipler ile Ben Bilmem Eşim Bilir’in türevi diyebileceğimiz Yaparsın Aşkım reytinglerdeki başarısıyla kanalı taşıyor! İlker Ayrık’ın sunumuyla yayınlanan Yaparsın Aşkım ve Acayip Tipler programları FOX TV’nin lokomotifleri arasında… Reytinglerdeki başarısıyla göz dolduran Yaparsın Aşkım ve Acayip Tipler programı FOX TV’yi taşıyor.

FOX TV ekranlarının sevilen 2 programı reytinglerde de yüz güldürüyor. İlker Ayrık’ın sunuculuğuyla ekrana gelen FOX’un yeni programı Acayip Tipler ile Ben Bilmem Eşim Bilir’in isim değiştirmiş hali Yaparsın Aşkım’ın reytingleri FOX TV’yi de memnun ediyor. AB ve TOTAL reyting grubunda başarılı grafik çizen 2 programla İlker Ayrık FOX ekranlarında uzun süreler kalacağa benziyor.

İlker Ayrık’ın sunumuyla ekrana gelen Yaparsın Aşkım ve Acayip Tipler programları FOX TV’de en yüksek reytinglere sahip yapımlar konumunda. İlker Ayrık’ın sunuculuğunda yayınlanan 2 program FOX’un baş yapımları arasında yer alıyor. Yaparsın Aşkım 23 Temmuz Pazartesi yayını TOTAL reyting listesinde 2,85 rating ve 10,42 Share oranıyla 2. sırada yer alıyor!

YAPARSIN AŞKIM VE ACAYİP TİPLER FOX’U TAŞIYOR!

Yaparsın Aşkım ve Acayip Tipler programları FOX TV’yi taşıyor! Reytinglerde FOX TV’nin en iyi yapımı olan Yaparsın Aşkım ve Acayip Tipler’in sunuculuğunu ünlü isim İlker Ayrık yapıyor. İlker Ayrık’ın sunuculuğundaki programlar FOX TV’yi reytinglerde üst sıralarda temsil ediyor.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Televizyon

Yukarı