Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

İlk Yerli Online Dizi “Masum”

Dizi Haberleri

23 Aralık 2016 Cuma 22:33:19

Son Güncelleme: 27/12/2016 01:19:52

İlk Yerli Online Dizi “Masum”

İnternet televizyonu BlueTv’de ocak ayı itibari ile ilk yerli online dizi Masum izleyicileri ile buluşacak.

online yerli dizi masum

60’ar dakikalık 8 bölümden oluşan dizi Ocak ayında Bluetv üzerinden izlenebilecek. Birbirinden ünlü oyuncuların yer aldığı dizi İnternet’ten yayınlanan ilk online yerli dizi olması ve reklamsız olması sektöre büyük bir yenilik getirecek olan Masum’un çekimlerine haziran ayında başlandı.

Sıradan görünen bir ailenin çevresinde gelişen sıra dışı bir hikâyeyi konu alacak dizinin başrollerinde Haluk Bilginer, Nur Sürer, Ali Atay, Okan Yalabık, Serkan Keskin, Tülin Özen ve Bartu Küçükçağlayan bulunuyor. Berkun Oya’nın kendi tiyatro oyunu Bayrak’tan uyarlanan dizinin proje tasarımı ve senaristliğini üstlenirken, yapımcılığını ise ise D Productions yapacak. Polisiye ve dramayı bir araya getiren Masun’un yönetmenliğini ise Altın Portakal ödülüne sahip olan Seren Yüce üstlenecek.

BluTV Nedir?

Her ay en az 30 yeni dizi ve filmin gösterildiği internet televizyonudur. Günümüzün bu konuda ki popüler örneklerinden en büyüğü ise Netflix. Bilgisayar ve akıllı cep telefonlarının yanı sıra Smart TV ve Apple TV gibi büyük ekran servisler üzerinden de izlenebilen Blu TV, reklamsız içerik sunuyor.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Dizi Haberleri

Yukarı