Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

İlk Buluşma Programı FOX TV sunucuları kim? Formatı ne

Televizyon

1 Temmuz 2018 Pazar 19:04:47

İlk Buluşma Programı FOX TV sunucuları kim? Formatı ne

FOX Tv ekranlarının sevilen şaka programı İlk Buluşma, yeni bölümleriyle tekrar ekranlara geliyor! Sunucu koltuğunda Şinasi Yurtsever’le Sinan Çalışkan’ın olduğu şaka programında kahkahalar bir an olsun eksik olmayacak! Peki İlk Buluşma’nın yeni bölümlerinde neler olacak? İlk Buluşma formatı değişti mi? İlk Buluşma şaka programının detayları sizlerle…

Kahkaha ve heyecanın bir an olsun eksilmediği İlk Buluşma yeni bölümleriyle FOX ekranlarına geliyor! İnsanların eşine, annesine, babasına, sevgilisine veya arkadaşına hayatı boyunca unutamadığı bir şaka hazırlamak için aradığı program olan İlk Buluşma’nın sunucuları Şinasi Yurtsever ve Sinan Çalışkan… İki komedi adamın sunuculuğunda İlk Buluşma’da heyecan ve adrenalin hiç eksik olmuyor! Şakazedelerin içten ve samimi şekilde şakalandıkları programın yeni bölümleri FOX TV’de yayınlanacak!

İlk Buluşma Formatı

Daha önceden de yayınlanan ve bir süre ara verilen programın yeniden başlaması FOX TV seyircilerini heyecanlandırdı. Komedinin hiç eksilmediği programda gergin anların da yaşanması muhtemel. Arkadaşına, eşine, annesine veya babasına vb. yakınına bir şaka yapmak isteyen, programla irtibata geçiyor. İlk Buluşma ekibi, mekanda yerini alıyor ve şaka sahibiyle şakazedenin mekana gelmesini bekliyor. Ardından bir bahaneyle şaka sahibi sunucularla bir araya gelip şakanın detaylarını netleştiriyor, şaka sahibine mikrofon ve kulaklık takılıyor. Bu dakikadan sonra şakazedenin başına gelen pişmiş tavuğun başına gelmiyor. Kafede vb. mekanlarda şaka sahibi ve şakazedeye belkide hayatı boyunca unutamayacağı bir anı yaşamış oluyor, ortaya da komedi ve kahkaha dolu anlar çıkıyor.

 

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Televizyon

Yukarı