Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Seven Ne Yapmaz 2. Bölüm Fragmanı ATV Yayınlandı mı?

Dizi Haberleri

6 Eylül 2017 Çarşamba 21:40:05

Son Güncelleme: 04/07/2018 16:30:33

Seven Ne Yapmaz 2. Bölüm Fragmanı ATV Yayınlandı mı?

Atv’yenin yeni sezonunun ikinci dizisi Seven Ne Yapmaz ilk bölümü ile ekranlara geldi. Seven Ne Yapmaz’ın yayınlanan bölümünde çapkın veliaht Ozan Ekinsoy, bir hatası sonra babası tarafından köye sürülüyor.

İlk Bölümü ile ekranlara geldi Seven Ne Yapmaz 2. Bölüm Fragmanı

Ekinsoy Holding’in yakışıklı, çapkın, uçarı veliahdı Ozan Ekinsoy, yine yapar yapacağını ve şirket için hayati önemdeki anlaşmanın iptal olmasına neden olur. Babası Orhan Bey, Ozan’ı halasının yanına, köye göndererek cezalandırır. Kendisini alışmadığı bir dünyanın içinde bulan Ozan için işler bir hayli kötü gitmektedir.

Fakat o güne kadar tanık olmadığı saf bir yüreğe ve güzelliğe sahip Nazlı’yla karşılaşınca bir anda her şey değişir. Annesiz ve babasız büyüdüğü halde yaşadığı köyün gözbebeği olan Nazlı, kendi ayakları üstünde durmayı başarabilen, cesur ve güzel bir genç kadındır.

Ozan Nazlı’nın bu sahiciliğinden çok etkilenir ve Nazlı’ya bir anda âşık olur. Nazlı da ona… Bir kaza ile başlayan tanışmaları giderek eğlenceli bir kovalamacaya dönüşür. Beraber çok güzel zaman geçirirler, ama Ozan’ın aklında elbette Nazlı’yla evlenmek yoktur. Çeşitli yanlış anlaşılmalar sonucu Ozan, kendini birdenbire hiç hayal etmediği olayların içinde bulur.

Fakat Ozan bu durumdan kurtulmaya çalıştıkça başına çok daha fazla iş açılır ve hayatı sonsuza kadar değişir.

SEVEN NE YAPMAZ 2. BÖLÜM FRAGMANI İZLE

 

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Dizi Haberleri

Yukarı