Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

İki Yalancı 8. Bölüm Fragmanı Alp şüphelenmeye başlıyor

Dizi Haberleri

21 Ağustos 2017 Pazartesi 23:06:40

Son Güncelleme: 21/08/2017 23:07:15

İki Yalancı 8. Bölüm Fragmanı Alp şüphelenmeye başlıyor

Kanal D’nin sevilen dizisi İki Yalancı’nın ekranlara gelen 7. bölümünde Alp hırçınlaşıp, diğer yüzünü göstermeye başladı. Önümüzde ki hafta ekranlara gelecek olan İki Yalancı 8. Bölüm Fragmanı ise izleyicileri meraklandırdı.

İki Yalancı 8. Bölüm Fragmanı Alp şüphelenmeye başlar

Serkan ile yaptığı yarışı kaybeden Alp’in gözünü hırs bürüyor! At yarışını kaybeden Alp’in davranışları karşısında Serkan şaşkındır.

Kaybetme hırsı ile gözü dönen Alp’in ata yapabileceklerini gören Serkan, Duygu için endişelenir ve ona olanları anlatır fakat Duygu, Serkan’a inanmaz. Seren Hanım, yaşlı bakımı için bir yardım gecesi düzenler, gecenin konseptinde çiftler tango yapacaktır. Esra ile Serkan ve Duygu ile Alp dans dersleri almaya başlarlar.

Bu sırada Alp, Serkan ve Duygu arasında bazı şeylerden şüphelenmeye başlar. Bu şüphesi git gide artıp hırçınlaşınca Duygu ile kavga ederler. Aynı zamanda Naci ve Cenk de Burcu yüzünden birbirine girerler.

İki Yalancı Son Bölümünde Neler Yaşandı?

Esra’nın düzenlediği takı lansmanında Serkan ile Alp arasında yaşananlar her şeyin seyrini değiştirir!

Gözlerinin önünde Serkan’ın Esra’ya evlenme teklif etmesi ile Duygu yıkılmıştır. Üstelik anneannesinin yüzüğü ile yapılan evlenme teklifi sinirini iki katına çıkarır. Arkadaşının acısına çare bulmak isteyen Burcu uzun zamandır aklını kurcalayan Cenk mi, Naci mi sorusuna yanıt bulmuştur. Esra hazırladığı takı koleksiyonu için bir lansman düzenler. Bu sırada Serkan ve Alp arasında yaşananlar her şeyin seyrini değiştirecektir.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Dizi Haberleri

Yukarı