Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

İki Yalancı 6.Bölüm Fragmanı Yayınlandı mı? Son Bölüm Kanal D’de

Dizi Haberleri

7 Ağustos 2017 Pazartesi 23:56:14

Son Güncelleme: 07/08/2017 23:57:08

İki Yalancı 6.Bölüm Fragmanı Yayınlandı mı? Son Bölüm Kanal D’de

Kanal D’nin sevilen dizisi İkinci Yalancı’nın 5.bölümünde Serkan, Duygu’nun gerçek kimliğini öğrenir. Serkan, Veli Velioğlu’nun kızı olduğunu söyleyen Duygu’ya bu yalanı için bir ders verecektir. Yayınlanan bölüm sonrasında heyecan dolu yeni bölümü ile haftaya devam edecek olan İki Yalancı 6.Bölüm Fragmanı izleyenler tarafından beğeni topladı.

İki Yalancı 6.Bölüm Fragmanı Serkan'dan Duygu'ya ders

Önceki bölümün son sahnesinde Duygu’nun aslında zengin bir ailenin kızı olmadığını öğrenin Serkan, ekranlara gelen 5. bölümde duyguya ders vermek için harekete geçer.

Serkan bu ders verme planını hayata geçirir ve Duygu’dan hoşlanan Alp’in kanına girerek, Duygu’yu istemeye gitmesi için teşvikte bulunur.

Alp’den aldığı evlenme teklifinin şoku hala üzerinde olan Duygu, birde Serkan’ın teşviği ile ortaya çıkan ‘kız isteme’ olayının stresini yaşamaya başlar.

Baskı altında kalan Duygu’ya bu anlarda Burcu yardım edecektir. Serkan’a aşık olan Duygu, Alp’e evet demesinin pişmanlığı ile, içi yalanlarla dolu olacak olan kız isteme için hazırlıkları başlatır.

İKİ YALANCI SON BÖLÜM İZLE

İki Yalancı’da geçtiğimiz hafta neler olmuştu?

Alp’in, Duygu’ya evlenme teklifi edeceğini öğrenen Serkan, harekete geçiyor! Alp, Duygu’ya evlenme teklif etmeye karar vermiştir. Bunun için kardeşi Esra’dan çok özel bir yüzük tasarlamasını ister. Bunu öğrenen Serkan deliye döner ve hemen harekete geçer. Esra ile konuşacak ilişkisini bitirecek sonrasında Duygu’ya tüm gerçeği anlatacaktır. Fakat işler hiç de planladığı gibi gitmez ve kendisini yeni bir çıkmazın içinde bulur.

İki Yalancı Fragmanı izle

İki Yalancı Dizi Konusu

Evlilik hayalleri kurduğu çocukluk aşkı tarafından para uğruna terk edilen Serkan ve işinden atılıp evdeki baskıdan bunalan Duygu, birbirlerinden habersiz Bodrum’un yolunu tutarlar. Yaşadıkları hayattan kurtulmak için kolay yoldan zengin olmanın hayallerini kuran arkadaşlarının ısrarlarıyla, kendilerini bir dizi yalanın içinde bulan ikili gönüllerine düşecek sevdadan habersizdirler. Söyledikleri yalanlar ayaklarına dolanıp ayrılmak zorunda kalana kadar tozpembe olan bu aşk, imkânsız bir kara sevdaya dönüşüp Serkan ve Duygu’nun yollarını ayıracaktır. Ta ki, başka bir yerde başka yalanlarda karşılaşana dek…

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Dizi Haberleri

Yukarı