Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

İdo Tatlıses oyuncu olmaya karar verdi!

Magazin

26 Aralık 2017 Salı 18:30:53

Son Güncelleme: 26/12/2017 19:49:05

İdo Tatlıses oyuncu olmaya karar verdi!

İdo Tatlıses oyuncu olmaya karar verdi.

15 kilo veren Derya Tuna ve İbrahim Tatlıses’in oğlu olan İdo Tatlıses, son dönemde ekranlardan uzak durmasına rağmen renkli ve şakacı kişiliği ile dikkat çekiyor. Başta Türkiye olmak üzere yurtdışı ülkelerinde de tanınan ünlü isim, yeni dönemde de iddialar eğer ki doğru çıkarsa yeni dizi ile ekranlara gelecek.

2 ay içerisinde yaptığı spor ve diyet sonucunda 15 kilo veren İdo Tatlıses, kiloları verdikten hemen sonra iddialara göre dizi çekimlerine başlayacak ve buna uygun şekilde giyinmeye ve buna uygun şekilde davranacak.

Yaz Aylarında Başlayacak

Yaz dizisi olarak ekrana gelecek bir dizide yer alacağı öğrenilen ünlü ismin, yaz aylarına kadar daha fazla zayıflaması ve bununla beraber kas yaparak daha fit bir şekilde ekrana çıkması bekleniyor. Türkiye’nin yakından tanıdığı İbrahim Tatlıses gibi kariyerine müzik ile başlayan ancak pek fazla başarılı olamayan İdo, belki de oyunculuk sektöründe başarılı olacak ve yüksek paralar kazanabilecektir. İdo’nun kazançlarının müzik üzerinden çok yetersiz olduğu, bundan dolayı lüks yaşam süremediği iddia ediliyor.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Magazin

Yukarı