Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

İdil Fırat’tan eski sevgilisi Engin Öztürk’e şarkılı gönderme

Magazin

23 Ocak 2017 Pazartesi 10:59:21

Son Güncelleme: 23/01/2017 11:00:17

İdil Fırat’tan eski sevgilisi Engin Öztürk’e şarkılı gönderme

Sosyetenin ünlü isimlerinden İdil Fırat ile eski sevgilisi oyuncu Engin Öztürk’e, kapının kapandığını, ilişkilerinin geri dönüşü olmadığını vurgularcasına şarkılı bir gönderme de bulundu.

İdil Fırat'tan eski sevgilisi Engin Öztürk'e şarkılı gönderme

Bir süre önce aldatma iddiaları nedeni ile ayrılan çift’in tekrar birleşmesinin artık mümkün olmadığı görülüyor. Final yapan Yüksek Sosyete dizisinin yakışıklı oyuncusu, dizisinin bittiği sıralar sevgilisi ile de ayrılmıştı.

Hatta o sıralar hem dizisini hem sevgilisini kaybetti manşetleri magazin gündemini süslemişti. Aldatma iddiaları nedeni ile ayrıldığı söylenen ikilinin ise barışma imkanı kalmamış gibi görünüyor.

1.5 yıl süren ilişkilerinin bitme nedeni olarak, İdil Fırat’ın, sevgilisinin telefonda bir başkası ile samimi mesajlara rastlaması ve bunu ihanet olarak görüp Öztürk’ü terk ettiği belirtilmişti.

Engin Öztürk ise eski sevgilisini kazanmak, kendisini affettirmek için, Fırat’ın Bebek’te ki butiğine neredeyse her gün çiçek gönderdi ama İdil’den gelen cevap kapılarının tamamen kapandığını gösteriyor.

İdil Fırat’ın sevgilisinin telefonunda Cansu Dere ile samimi mesajlaşmaları sonrası sevgilisini terk etmiş, sosyal medyadan takibi bırakmıştı.

Son hamlesi ise, artık geri dönüşün olmadığını söyler gibiydi. Sosyal medya hesabından Sezen Aksu’nun Biraz Pop, Biraz Sezen adlı yeni albümünün ‘İhanetten Geri Kalan’ şarkısını Favorim notu ile paylaştı.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Magazin

Yukarı