Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

İdil Fırat hamile mi? Ufak Tefek Cinayetler Serhan’ı Mert Fırat baba mı oluyor

Magazin

1 Temmuz 2018 Pazar 11:53:08

İdil Fırat hamile mi? Ufak Tefek Cinayetler Serhan’ı Mert Fırat baba mı oluyor

Hande Doğandemirle süren ilişkisini kısa bir süre önce bitiren Mert Fırat, yeni sevgilisi İdil Fıratla evlenme kararı aldı. Geçtiğimiz günlerde ailelerin tanıştığı çift Ağustos ayında düğün yapmaya karar verdi. Ufak Tefek Cinayetler dizisinde Serhan karakterini canlandıran Mert Fırat’ın bu kadar hızlı kararı akıllara bir soruyu getirdi. Güzel oyuncu İdil Fırat hamile mi? Çift bu sebeple mi hızlıdan evlenme kararı aldı.

Çok hızlı aşıklar sözlendi! Mert Fırat 2.5 aydır aşk yaşadığı İdil Fırat’ın ailesiyle tanışarak kendi aralarında söz yaptı. Ağustos ayında evlenmeyi düşünen çift sözlendikden sonra düğün tarihi bakmaya başladı.

Evliliğe giden yolda ilk adım!

Ufak Tefek Cinayetler dizisinin yakışıklı oyuncusu Mert Fırat kısa süre önce çıktığı aşk yolunda evlilik kararı aldı. Kız ailesinden kızı isteyen yakışılı oyuncunun düğün içinde aileden izin aldığı konuşuluyor. Ufak Tefek Cinayetler Serhat rolünü oynayan ve oldukça zor süren çekimlerden önce yeni sezon başlamadan evlenmek istiyor. Düğün hazırlıkları sonrası tatile çıkacak çift balayına giderek setlere geri dönecek.

İdil Fırat hamile mi?

Mert Fırat’ın sevgilisi İdil Fırat hamile mi? Bu kadar hızlı düğün merasimi sonrası akıllara Mert Fırat baba mı oluyor sorusu geliyor. Ancak henüz hamilelikle ilgili açıklanan bir şey yok. Gelecek günlerde bu konunun net cevabını sizlere vermiş oluruz.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Magazin

Yukarı