Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

İçişleri Bakanı kim olacak? 2018 Süleyman Soylu Görevi bırakacak mı?

Genel

6 Temmuz 2018 Cuma 14:47:59

Son Güncelleme: 06/07/2018 14:50:00

İçişleri Bakanı kim olacak? 2018 Süleyman Soylu Görevi bırakacak mı?

Yeni kabınenin hepsi dışardan olacak açıklamaları sonrası İçişleri bakanlığı en çok merak edilen bakanlıklar arasında yer alıyor. Ankara kulislerinden gelen bilgilere göre Süleyman Soylu’nun göreve devam edip etmeyeceği en çok konuşulan haber. İşte Yeni Kabinede İçişleri Bakanı hakkında gelen bilgiler.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın yeni kabine de dışardan kurulacak açıklamaları sonrası gözler İçişleri Bakanlığına çevrildi. Şu anda görevini sürdüren Süleyman Soylu göreve devam edecek mi o da mı bırakacak. Ankara’dan gelen bilgilere göre Süleyman Soylu’nun akıbeti oldukça karışık. Her yerden Süleyman Soylu’ya görevi bırakırsa yerine geçecek ismi konuşuyor.

MHP’den Ruhi Ersoy İddiası!

İçişleri bakanlığında Süleyman Soylu göreve devam etmezse yerine gelecek isim Ruhi Ersoy iddiası var. MHP’den Milletvekili adayı olan ancak 2. sıradan seçilemeyen Ruhi Ersoy iddiası ortalığı karıştı. 22 bakanın hepsini Milletvekili yapan ve abisini yakın zamanda kaybeden Ruhi Ersoy göreve hazırlanıyor. Bakalım bu iddia gerçek olacak mı yoksa Süleyman Soylu göreve devam mı edecek.

Süleyman Soylu Devam Etsin kampanyaları!

Süleyman Soylu için sosyal medyada ve televizyonlarda kampanya başlatıldı. Erdoğan’a yakın kaynaklar “Cumhurbaşkanımızdan Ricamız” olarak paylaştığı görsellerde Süleyman Soylu’nun göreve devam etmesini istiyor. Ancak tüm kararı Erdoğan Pazartesi günü açıklayacak.

 

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Genel

Yukarı