Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

İçimdeki Fırtına dizisinin 1.bölüm fragmanı yayınlandı

Dizi Haberleri

7 Ocak 2017 Cumartesi 01:49:14

Son Güncelleme: 04/07/2018 21:42:11

İçimdeki Fırtına dizisinin 1.bölüm fragmanı yayınlandı

Yakında Star Tv ekranlarında başlayacak olan yeni dizi İçimdeki Fırtına’nın ilk tanıtım fragmanı olan 1.bölüm fragmanı yayınlanırken, dizinin konusu da belli oldu.

içimdeki fırtına 1.bölüm fragmanı yayınlandı

Star Tv’nin yeni dizisi İçimdeki Fırtına dizisinden 1. bölüm tanıtım fragmanı yayıncı kanal tarafından yayınlandı. İçimdeki Fırtına dizi konusu ve oyuncu kadrosu bilgisi de netleşti.

İçimdeki Fırtına’nın yapımcılığını üstlenen Aslan Film, 2015 yılında Fox Tv’de yabancı Frasier adlı sitcom’un yerli versiyonu olan “Ailem Bir Alem” projesi hayata geçirmeyi planlayan ancak sonradan askıya alınmıştı. İçimdeki Fırtına projesi ile sektöre hızlı bir giriş yapacak olan prodüksiyon şirketi dizinin yapımını, Uğur ve Selman Kızılaslan kardeşler yapımcılığını, İpek Kadılar senaryosunu ve Doğan Ümit Karaca’da yönetmenliğini üstleniyor.

Dizinin başrollerinde son olarak Muhteşem Yüzyıl dizisinde rol alan güzel oyuncu Merve Boluğur, en son İstanbul Sokakları dizisinde oynayan Gizem Karaca, Hanım Köylü’nün yakışıklısı Yusuf Çim ve en son erken final yapan Acı Aşk’da bir kaç bölüm oynama şansı bulan Burak Yamantürk yer alıyor. Dizinin oyuncu kadrosunda aynı zamanda dizi ve film sektörünün usta isimleri olan Mehmet Özgür, Levent Can, Tarık Pabuççuoğlu, Bilge Şen, Servet Pandur ve Hatice Aslan’da yer alıyor.

İlk bölümün çekimlerine İtalya’nın Napoli kentinde başlanan dizi çok yakında Star Tv ekranlarında başlayacak.

İçimdeki Fırtına Dizi konusu ise şöyle: Düşman iki kardeşin yürüdüğü geri dönüşü olmayan yolda, karşılarına çıkacak olan olayların sürükleyici hikayesi izleyiciyi ekran başına kilitleyecek…

Tüm çocukluklarını birlikte, dayanışma içerisinde geçiren iki kız kardeşin zamanla birbirinin can düşmanı olmasını anlatan hikaye, hiç beklenmedik olayların birbiri ardına gelmesi, geçmiş sırların ortaya çıkması ile bambaşka bir derinlik kazanır.

Birbirinin tüm huylarını, zaaflarını bilen bu iki kardeş, kıyasıya girdikleri gizli savaşta tüm zekalarını kullanacak ve birbirlerini can evinden vurmak için sahip oldukları imkanları ortaya serecektir. Oysa bu savaş ikisi arasında kalamayacak kadar büyüktür. Bilmeden, geçmişin üzerine çekilmiş olan bir perdeyi aralamış, gözlerden gizlenmiş pek çok sırrın su yüzüne çıkmasına sebep olmuşlardır. Onların dahi kontrol edemeyeceği eski hesaplar devreye girdikçe kardeşler birbirlerini yıkmakla, birlikte hareket etmek arasında sık sık bocalayacaktır.

İçimdeki Fırtına 1.Bölüm Fragmanı

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Dizi Haberleri

Yukarı