Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

İçimdeki Fırtına 1.Bölüm Fragmanı İlk bölümün tanıtımı

Dizi Haberleri

26 Ocak 2017 Perşembe 02:50:35

Son Güncelleme: 04/07/2018 14:23:35

İçimdeki Fırtına 1.Bölüm Fragmanı İlk bölümün tanıtımı

Star Tv ekranlarında yeni başlayacak olan İçimdeki Fırtına dizisinin ilk bölüm fragmanı yayınlandı. 1.Bölüm Fragmanı ile birlikte dizinin başlama tarihi de belli olmuş oldu.

İçimdeki Fırtına 1.Bölüm Fragmanı İlk bölümün tanıtımı

Yapımcılığını Aslan Film’in üstlendiği, başrollerinde Merve Boluğur, Gizem Karaca, Yusuf Çim, Burak Yamantürk, Mehmet Özgür, Levent Can, Tarık Pabuççuoğlu, Bilge Şen, Servet Pandur ve Hatice Aslan’ın paylaştığı dizi Cumartesi günleri ekrana gelecek.

Dizide genel hikaye, “Tüm çocukluklarını birlikte, dayanışma içerisinde geçiren iki kız kardeşin zamanla birbirinin can düşmanı olmasını anlatan hikaye, hiç beklenmedik olayların birbiri ardına gelmesi, geçmiş sırların ortaya çıkması ile bambaşka bir derinlik kazanır” olarak ele alınıyor.

Birbirinin tüm huylarını, zaaflarını bilen bu iki kardeş, kıyasıya girdikleri gizli savaşta tüm zekalarını kullanacak ve birbirlerini can evinden vurmak için sahip oldukları imkanları ortaya serecektir.

Oysa bu savaş ikisi arasında kalamayacak kadar büyüktür. Bilmeden, geçmişin üzerine çekilmiş olan bir perdeyi aralamış, gözlerden gizlenmiş pek çok sırrın su yüzüne çıkmasına sebep olmuşlardır.

Onların dahi kontrol edemeyeceği eski hesaplar devreye girdikçe kardeşler birbirlerini yıkmakla, birlikte hareket etmek arasında sık sık bocalayacaktır.

İçimdeki Fırtına 1.Bölümü ile 3 Şubat Cumartesi günü Star Tv ekranlarında başlıyor.

İçimdeki Fırtına 1.Bölüm Fragmanı izle

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Dizi Haberleri

Yukarı