Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

İbrahim Toroman’ın aldatma görüntüleri ile mahkemeye verdi

Magazin

11 Ocak 2017 Çarşamba 14:18:03

Son Güncelleme: 11/01/2017 14:21:37

İbrahim Toroman’ın aldatma görüntüleri ile mahkemeye verdi

Beşiktaşlı eski futbolcu İbrahim Toroman’ın eşi avukat Eylem Yıldız Toroman, Anadolu 4. Aile Mahkemesine boşanma davası açmıştı.

İbrahim Toroman'ın aldatma görüntüleri ile mahkemeye verdi

Eşinden şiddet gördüğünü iddia ederek Aile mahkemesine boşanma davası açan Toroman’ın avukat eşi Eylem Yıldız Toroman, eşi için uzaklaştırma kararı çıkartmıştı.

Görülen dava da aynı zamanda kendisini aldattığını belirttiği eşi ile ilgili aldattığı görüntüleri ve basında bu konu ile ilgili çıkan haberleri delil olarak dava dilekçesine ekledi.

Eski futbolcu İbrahim Toroman’ın bir başka kadın ile gece kulübünde sarılarak sabaha kadar dans ettiği ve bir otelde birlikte yemek yediği görüntüleri sunan Eylem Toroman, aynı zamanda uzaklaştırma kararı aldırttıktan sonra Toroman’ın yaşadığı eve o kadını götürdüğünü de iddia etti.

İbrahim Toroman’ın başka kadın ile mesajlaşıp, randevulaştığını belirten avukat eşi, boşanma davası öncesinde olduğu gibi sonrasında da aynı kadın ile görüşmeye devam ettiğini belirtti.

Eylem Yıldız Toroman, mahkeme’de, maddi ve manevi 5 milyon liralık tazminat yanı sıra oğlu ve kendisi içinde aylık 30 bin liralık nafaka talep etti.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Magazin

Yukarı