Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

İbrahim Toraman ile Eylem Yıldız boşandı!

Magazin

20 Aralık 2017 Çarşamba 22:58:08

İbrahim Toraman ile Eylem Yıldız boşandı!

İbrahim Toraman ile Eylem Yıldız çekişmeli boşanma davasının sonucunda boşandı.

İbrahim Toraman ile Eylem Yıldız çekişmeli olarak devam eden boşanma davasında bugün son aşamaya gelindi. Yapılan araştırmalar ve soruşturmanın tamamlanmasının hemen ardından yargıç son karar olarak çiftin boşanmasına karar verdi. İbrahim Toraman ile Eylem Yıldız arasında yaşanan şiddetli geçimsizlik dolayısı ile bir takım sorunların bir süredir söz konusu olduğu, bununla birlikte çocuğun velayeti hem anne hem babaya verildi.

Yargılama Sonucu: Boşanmanın Onaylanmasına Karar Verildi

İbrahim Toraman ile Eylem Yıldız’ın boşanmasına karar veren yargıç Almanya’da yaşayacak olan Toroman’ın istediği zaman oğlunu görebilecek olduğu gibi oğlunun tüm masraflarını eksiksiz bir şekilde karşılayacak olduğunu ifade etti. Eylem Yıldız boşanma davası sonrasında yaptığı açıklamasında Toroman’ın oldukça iyi bir baba ve iyi bir insan olduğunu ifade etti. 

Arada yaşanan tatsızlıklar ve kavgaların birbirlerine olan kızgınlıklardan kaynaklandığını ve herhangi bir şekilde kötü insan olmadıkları mesajı veren Eylem Yıldız, bundan sonra daha iyi bir gelecek için her bir kararı iyi düşünüp doğru karar verecek oldukları yönünde açıklama yaptı.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Magazin

Yukarı