Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

İbrahim Tatlıses’in oğlu İdo Bedelli ve Aşk Sorularını Yanıtladı!

Magazin

30 Temmuz 2018 Pazartesi 19:00:08

Son Güncelleme: 30/07/2018 17:38:21

İbrahim Tatlıses’in oğlu İdo Bedelli ve Aşk Sorularını Yanıtladı!

İbrahim Tatlıse ve Derya Tuna’nın oğlu ünlü şarkıcı İdo Tatlıses bedelli askerlikle ilgili açıklama yaptı! Son yıllarda yaptıkları, müziği ve aşk hayatıyla gündemden düşmeyen isimler arasında yer alan İdo Tatlıses bedelli askerlikten yararlanıp yararlanmayacağını açıkladı! İdo Tatlıses bedelli askerlik mi yapacak? 

İbrahim Tatlıses’in oğlu İdo, bedelli askerlikten aşk hayatına birçok soruya yanıt verdi. Eski sevgilisi Yasemin Şefkatli’den neden ayrıldığı ve nasıl ayrıldığı sorularına “Konuşarak anlaşarak ayrıldık, ne kıskançlık ne başka bir şey ne de Annem Derya Tuna bunu istedi. Biz kısmet değilmiş diyerek kendimiz karar verdik, ayrıldığım sevgilimi sosyal medyadan takip etmem.” cevabını verdi.

İdo’ya son günlerin gündemdeki yasası Bedelli askerlik düzenlemesi de soruldu. Peki bedelli askerlikten İdo yararlanacak mı? İdo, bedelli askerliğe kapıyı kapattığını açıkladı! Bedelli askerlik yapmayacağını açıklayan ünlü şarkıcı İdo, askere gideceğini belirtti. “Şuanda üniversite eğitimim sürüyor, birçok arkadaşım da çıkan bedelli düzenlemesinden yararlanacak, bense bedelli düşünmüyorum.” diyen İdo askerliğini yapacağının sinyallerini verdi.

İBRAHİM TATLISES, İDO’NUN BEDELLİ YAPMAMASINA NE DİYECEK?

İdo’nun babası İbrahim Tatlıses, Milletvekili adayı olabilmek için AK Parti’den Aday adayı olmuş ancak seçilememiş ve milletvekilliği adaylığını geçmiş dönemdeki gibi alamamıştı. İdo Tatlıses’in bedelli askerlik sözlerine İbrahim Tatlıses’in ne tepki vereceği merak ediliyor. İbrahim Tatlıses’in İdo’nun bedelli askerlik yapmasını söylediği iddia edildi.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Magazin

Yukarı