Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

İbrahim Kutluay İle Demet Şener davasında sona gelindi

Magazin

21 Aralık 2017 Perşembe 13:21:05

Son Güncelleme: 21/12/2017 12:57:36

İbrahim Kutluay İle Demet Şener davasında sona gelindi

İbrahim Kutluay İle Demet Şener çifti için boşanma davasında yolun sonuna gelindi.

İbrahim Kutluay İle Demet Şener’in 11 yıl önce büyük ve lüks bir kutlama ile birlikte evliliklerinin ardından geçen 11 yıllık süre sonucunda yaşanan şiddetli geçimsizlik sonucunda boşanmaya karar vermişlerdi. İbrahim Kutluay İle Demet Şener çifti arasında yaşanan kritik durum bir yana boşanma davasının ne zaman sonuca bağlanacak olduğu özellikle merak ediliyor ve davada ne zaman karar verilecek olduğu konusunda çift sürekli baskı altında kalıyordu.

Bugün ise magazin ekiplerine açıklama yapan Şener, kendisinin herhangi bir şekilde karşı taraf ile anlaşmadığını ve bununla birlikte davanın yargıç tarafından 19 Ocak 2018 tarihinde karara bağlayacak olduğu bilgisinin kendisine iletildiğini açıkladı.

Çift Avukat İle Geldi

Mahkeme salonuna çift avukat ile birlikte gelen Şener’in avukatları eşliğinde mahkemeden çıktığı ve bununla birlikte taraflar için ”hayırlısı olsun” dediği öğrenildi. Konu hakkında avukatlarından herhangi bir açıklama yapılmazken, İbrahim Kutluay İle Demet Şener çiftinin 19 Ocak 2018 tarihinde resmi birlikteliklerine yargıç tarafından son verileceğine kesin gözü ile bakılıyor. Davanın sonucunda maddi ve manevi ne gibi değişiklikler olacağı da merak edilen detaylar arasında.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Magazin

Yukarı