Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Huysuz Virjin’in son durumu hayranlarını üzdü

Magazin

28 Aralık 2017 Perşembe 15:34:34

Son Güncelleme: 28/12/2017 16:35:04

Huysuz Virjin’in son durumu hayranlarını üzdü

Huysuz Virjin bu sene yılbaşında ekranda olacak.

Son yıllarda ekranlarda görünmeyen Huysuz Virjin, yaşına yenik düştü. Magazin dünyasının sık sık yaşadığı değişimler, yeni düzen göre genç sanatçıların daha fazla ön planda olması eski ünlü sanatçıların ve tanınmış isimlerin akıllardan unutulmasını sağlamasa da ekranlardan unutulmasını sağlamış durumda. Şimdilerde ekranlarda göremediğimiz bir isim olan Huysuz Virjin ise bunlardan bir tanesi olarak karşımıza çıkmakta.

Ümit Erdim Ziyaret Etti

Huysuz Virjin lakabı ile tanınan Seyfi Dursunoğlu’nu evinde bizzat ziyaret eden oyuncu Ümit Erdim, Seyfi Dursunoğlu’nun oldukça fazla yaşlanmış olduğunu ve ancak sağlık sorunlarının çok aşırı olmadığından dolayı hala daha aralıklarla ekranlarda görebilecek olduğumuzu açıkladı.

Yılbaşı gecesi ekrana gelecek olan programda 85 yaşındaki Seyfi Dursunoğlu‘nun Huysuz Virjin rolünü canlandıracak olduğunu açıklayan oyuncu, herkesin büyük ustayı izleyerek onun durumunu yakından görebilecek olduğunu açıkladı. Huysuz Virjin bir zamanların en fazla dikkat çeken isimleri arasında birinci sırada yer alan ve Türk magazin-sanat tarihinde önemli bir yere ve role sahip isimlerden birisi olarak tanınıyor. Gençler bilmese de yaşlıların kendisini oldukça fazla aşina olduğu bilinmekte.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Magazin

Yukarı