Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Hüsnü Çoban Arka Sokaklar’dan Ayrılacak mı? Paylaşımı Olay Oldu!

Dizi Haberleri

7 Ağustos 2018 Salı 13:18:12

Hüsnü Çoban Arka Sokaklar’dan Ayrılacak mı? Paylaşımı Olay Oldu!

Arka Sokaklar dizisi 13. sezonuyla kendi kanalı Kanal D’de yayın hayatını sürdürecek! Yeni sezon çekimleri başlayacak efsane dizi Arka Sokaklar’da Hüsnü Çoban karakterinde izlediğimiz Özgür Ozan’ın geleceği tartışılıyordu! Özgür Ozan Arka Sokaklar’dan ayrılacak mı? Özgür Ozan Kanal D’nin bir diğer sevilen dizisi Çocuklar Duymasın’daki Light Selami rolüne geri mi dönüyor? Sorularının cevabı bulundu! 

Kanal D ekranlarında 12. sezonunu tamamlayan ve yeni sezon için çalışmalara başlayan Arka Sokaklar dizisinde Özgür Ozan diziden ayrılacak mı? Soruları son dönemde sıkça tartışılan konular arasındaydı! Dizinin en sevilen karakterlerinden biri olan ve 1. bölümünden beri dizinin içerisinde yer alan “Hüsnü Çoban” karakteri Arka Sokaklar’dan ayrılacak mı? Özgür Ozan yaptığı paylaşımla dedikodulara son verdi!

İnstagram hesabından paylaştığı fotoğrafa “Benim için demişler öldü, söyleyin onlara kral geri döndü’ Başlıyoruz” yazan usta oyuncu Arka Sokaklar dizisinde rolüne devam edeceğini kesin olarak açıklamış oldu! Çocuklar Duymasın dizisinde oynadığı Light Selami rolüyle dikkatleri çekmeyi başaran ve uzun yıllardır Arka Sokaklar dizisinde Hüsnü Çoban karakteriyle iyi bir polis ve iyi bir aile babası rolünde Türkiye’nin gönlünü kazanan Özgür Ozan, yeni sezonda da Arka Sokaklar’da rol alacak!

ÇOCUKLAR DUYMASIN’DA DA ROL ALACAK MI?

Özgür Ozan’ın eskiden Çocuklar Duymasın’da oynadığı Light Selami rolüne geri döneceği iddia edilmişti! Çocuklar Duymasın’da Gönül’ün eski eşi olan Light Selami’nin isminin geçtiği sahneler heyecan yaratırken Özgür Ozan’ın yeniden Çocuklar Duymasın’a dönüşünün mümkün olmadığı ancak konuk oyuncu olarak diziye katılabileceği konuşuluyor!

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Dizi Haberleri

Yukarı