Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Hürriyet gazetesi, spor yazarı Ali Ece’nin işine tek telefonla son verdi!

Magazin

20 Aralık 2017 Çarşamba 22:09:56

Son Güncelleme: 20/12/2017 22:51:56

Hürriyet gazetesi, spor yazarı Ali Ece’nin işine tek telefonla son verdi!

Hürriyet gazetesi, spor yazarı Ali Ece’nin işine bugün itibari ile son verildi.

Hürriyet gazetesi, spor yazarı Ali Ece bugün itibari ile Hürriyet gazetesindeki aktif yazarlık işine veda ettirildi. İşine veda etmesine bile izin verilmediğini ve kendisinin işten çıkarıldığının tek bir telefon ile kendisine iletildiğini açıklayan Ali Ece, Doğan grubunun bu yönde kötü tavrını daha önce İrfan Değirmenci’de olduğu gibi gözler önüne sermiş oldu. Yapılan açıklamada gazetede aktif olarak ekonomik tasarruf dolayısı ile işine son verildiğinin açıklandığını belirten Ali Ece, bu konuda gazete çalışanlarına ve gazete aktif olarak değer verdiğini ifade etti.

”Çok Az Maaş Alıyorum, Buna Özkök Bile İnanmaz!”

Hürriyet gazetesi, spor yazarı Ali Ece, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamasında ”yılbaşı masrafları dolayısı ile ekonomik tasarruf yapılacak olduğu ifade edildi, bu kadar az maaş ile tasarruf edilebileceğine Ertuğrul Özkök bile inanmaz” diyerek gazeteyi eleştirdi.

Gazeteye sosyal medya üzerinden de oldukça fazla tepki yağarken, bir yandan da aktif olarak gazetenin çalışanlarına uyguladığı bu baskıcı tavrın bir an önce son bulması, demokratik yollardan ayrılmaması gerektiği uyarısında bulundu.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Magazin

Yukarı