Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Hülya Avşar’ın cesareti ile ilgili bir yorumda Özge Ulusoy’dan geldi

Magazin

5 Şubat 2017 Pazar 12:00:26

Hülya Avşar’ın cesareti ile ilgili bir yorumda Özge Ulusoy’dan geldi

Ünlü manken Özge Ulusoy, Yusuf Çamöz ve Turan Aksoy’un ‘Evlilik Hazırlıkları’ adlı defilesinde podyuma çıkan güzel manken Özge Ulusoy, kendisine Hülya Avşar’ın kıyafeti ile ilgili oldukça net bir yanıt verdi.

Hülya Avşar'ın cesareti ile ilgili bir yorumda Özge Ulusoy'dan geldi

Geçtiğimiz hafta TV 8,5 ekranlarında başlayan yeni programı Özge Ulusoy ile Hayatın Renkleri sunmaya başlayan Özge Ulusoy’a, Hülya Avşar’ın yarı transparan kıyafeti soruldu.

Yer aldığı “Evlilik Hazırlıkları” defilesinde, düğün ile ilgili gaf’da bulunan ve Hacı Sabancı’ya mesaj gönderdiği söylenen Ulusoy bilindiği gibi çok açık kıyafetlere sıcak bakmayan bir manken.

Hülya Avşar’a ne giyse yakışır, transparan’da çok yakışmış diyen güzel manken, “inanın ben onun kadar cesur olamazdım” açıklamasında bulundu.

Daha önce yaptığı açıklamalarda da çok açık kıyafetlere sıcak bakmadığı bilinen isim bu konu ile ilgili de daha önce bir açıklamada bulunmuştu.

Önce ki senelerde yaptığı o açıklamasında da, “Ben şimdiye dek sıradışı açık şeyler ve transparan kıyafetler giymedim, koleksiyonun gerektirdiği şeyleri giydim. Ya da kaza yaşamışımdır. Ben çok açık şeyler giymem. Bunu tasarımcıya da söylüyorum. Onlar beni ona göre seçiyorlar. Giymeyi tercih etmiyorum” demişti.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Magazin

Yukarı