Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Hülya Avşar’dan Kıvanç Tatlıtuğ’a iltifat

Magazin

28 Ocak 2017 Cumartesi 15:54:30

Hülya Avşar’dan Kıvanç Tatlıtuğ’a iltifat

Geçtiğimiz akşam Tarabya’da ailesi ile birlikte katıldığı yemek sonrasında muhabirlerle sohbete dalan Hülya Avşar, kendisine sorulan soruya bakın ne cevap verdi.

Hülya Avşar'dan Kıvanç Tatlıtuğ'a iltifat

Muhabirler Avşar kızına, Star Tv’de oynayan Kıvanç Tatlıtuğ’un başrolünde yer aldığı Cesur ve Güzel’in senaryosundan esinlenerek, “aşık olduğunuz insan ailenizin düşmanı çıksa ne yapardınız?” sorusunu yöneltti.

Hangi diziden bahsedildiğini hemen anlayan Hülya Avşar gülerek, “konu Kıvanç’sa işler değişebilir, aile maile hak getire” diye esprili bir yanıt verdi.

Muhabirlerin, Kıvanç’in eşi Başak Dizer bu iltifatları duymasın demesi üzerine de, Hülya Avşar’da, “Bilmiyor mu kocasının ne kadar yakışıklı olduğunu? Kıvanç Tatlıtuğ gibi bir kocam olsa kıskanırdım” dedi.

Demet Akalın’ın, Hülya Avşar’ı baştan yaratacağım cümlesi de hatırlatılınca, “Haklıdır aslan. Demet çok güzel albüm yapıyor. Yeniden yaratmak meselesi değil ama bana uygun, gündem yaratacak bir şarkı bulmuştur belki. Açıklamasını samimi ve iyi niyetli buldum.” yanıtını verdi.

Aile yemeğine katılan isimlerden olan Helin Avşarda, yeni başladığı ilişkisi ile ilgili olarak “İlişkimiz çok taze. Kesin bir şey konuşmak istemiyorum.” dedi.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Magazin

Yukarı