Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Hülya Avşar’dan ”Hamileyim” açıklaması!

Magazin

19 Aralık 2017 Salı 22:09:03

Son Güncelleme: 20/12/2017 13:09:33

Hülya Avşar’dan ”Hamileyim” açıklaması!

Hülya Avşar bugün basın mensuplarını da şaşkına uğrattı.

Avşar Kızı son yılların en dikkat çeken açıklamasını yaparak dikkat çekti. Magazin muhabirleri ile birlikte bir süre mekan çıkışında sohbet eden Hülya Avşar, açıklamasında kendisinin hamile olduğunu belirterek muhabirleri şoka uğrattı. Yaptığı açıklaması ile birlikte muhabirleri şaşkına uğratan Avşar, daha sonrasında ”şaka yaptım şaka” diyerek muhabirleri kandırdığını açıkladı. Muhabirler durum karşısında şaşkına dönerken, bir yandan da internet sitelerinde önce hayranlarını da şaşkına uğrattı.

Bombardımana Başlayacağız!

Hülya Avşar, henüz daha bombardımana başlamadıklarını belirterek bu yönde Nisan ayında filminin vizyona girecek olduğunu tahmin ettiklerine değindi. Henüz daha aktif olarak film üzerinde çalışmalara devam eden Avşar Kızı, heyecanlı olduklarını ve oldukça fazla büyük bir merakla filmi kendilerinin de beklediklerini ifade etti.

Avşar Kızı’nın son dönemde özellikle kızı ile pek fazla yakın durmadığı ve kızı Zehra’nın sigara içtiği gibi haberlerinin ortaya çıkmasından dolayı ciddi bir kriz dönemi yaşadıkları basında yer almıştı. Avşar Kızı’nın son dönemde film üzerinde yoğunluk gösterdiği ve bundan dolayı yorulduğu de ifade edilmekte.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Magazin

Yukarı