Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Hülya Avşar prensibini bozdu, düet yaptı!

Kültür Sanat

9 Şubat 2017 Perşembe 11:47:06

Hülya Avşar prensibini bozdu, düet yaptı!

Ünlü şarkıcı, oyuncu ve program sunucusu Hülya Avşar, yıllardan beri süregelen geleneğine bir istisna yaptı ve müzik kariyerinde ilk defa bir sanatçı ile bir şarkıyı birlikte seslendirerek düet yaptı.

Hülya Avşar prensibini bozdu, düet yaptı!

Geçtiğimiz günlerde Demet Akalın kendisini baştan yaratacağım demiş, Hülya Avşar’ın çıkaracağı single için kolları sıvamıştı ancak sonradan bu çalışma ile ilgili kötü haber gelmişti.

Demet Akalın, sosyal medyadan yaptığı açıklama ile, Hülya Avşar’ın bu projeden vazgeçtiği ve program sunmaya başlayacağı için yaşayacağı yoğunluk nedeni ile müzik işini askıya almaya karar verdiğini açıklamıştı.

Bu gelişmelerin üstüne, güzel şarkıcı ve sunucunun Rafet El Roman ile birlikte stüdyoya girerek düet yaptıkları ortaya çıktı.

Başarılı şarkıcı Rafet El Roman’ın Sen Olmazsan isimli şarkısı için stüdyoya girerek, şarkıyı birlikte seslendirdikleri öğrenildi.

Almanya’nın Karlsruhe şehrinde kayıtları tamamlanırken, single’ın Şubat ayında çıkması beklenirken, haftaya çekilmesi planlanan kliptede yine Hülya Avşar’ında yer alacağı konuşuluyor.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Kültür Sanat

Yukarı