Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Hülya Avşar: Ben izin veriyorum

Magazin

28 Aralık 2017 Perşembe 13:00:49

Son Güncelleme: 28/12/2017 12:46:01

Hülya Avşar: Ben izin veriyorum

Hülya Avşar kızı hakkında sorulan sorulara yanıt verdi.

Avşar Kızı geçtiğimiz akşam bir mekanda kızı Zehre Çilingiroğlu ile birlikte yemek çıkışında görüntülendi. 2018 yılının modası olan kadiye giyimleri ile dikkat çeken ikili basın mensuplarını karşılarında görür görmez sohbet etmeye başlarken magazin muhabiri tarafından sorulan soruya Hülya Avşar’ın verdiği yanıt olay oldu. Avşar, kendisinin gençliğinde yapamadıklarını kızının yapabilecek olduğunu, ”sevgilisi olmasına ben izin veriyorum” diyerek sevgilisi ile ilişkilerini de onayladığını açıkladı.

Şakasını Anlattı

Avşar Kızı, kendisinin ”hamileyim” diyerek bir şaka yaptığını ancak kendisine bebeğin cinsiyetini dahi soranların olduğuna değinerek, bebek konusunun çok fazla büyütüldüğünü açıkladı. Herhangi bir şekilde hamile olmadığını ve hamile olduğuna dair yaptığı açıklamalarının sadece bir şaka olduğunu magazin muhabirleri aracılığı ile tekrar hatırlatan Avşar Kızı, ”ben bu ülkeyi terkedecekmişim gibi yorum yaptılar, asıl ben ülkede kalıp onları kovalayacağım” yanıtını verdi.

Herhangi bir şekilde Türkiye’yi terk etmesinin ihtimal dahilinde dahi olmadığına değinen Avşar, kızı Zehra’ya her konuda güvendiğini ve arkadaşları ile gezip tozmasında herhangi bir şekilde en ufak engel dahi kendisi açısından bulunmadığını açıkladı.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Magazin

Yukarı