Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

House Hunters Türkiye’ye TV 8 ekranlarına uyarlanıyor

Televizyon

5 Eylül 2017 Salı 11:45:30

House Hunters Türkiye’ye TV 8 ekranlarına uyarlanıyor

Orjinalinde House Hunters adı ile yayınlanan, daha sonra House Hunters İnternational ile HGTV televizyonlarında yayınlanan emlak avcılığına ilişkin yarışma programı TV 8 ekranları için uyarlanıyor.

House Hunters Türkiye'ye TV 8 ekranlarına uyarlanıyor

Yarışma alanında Türkiye’nin öncüsü olan TV 8, bu kez Acun Ilıcalı’nın yapımcılığını üstlenmediği bir yarışma formatını izleyicileri ile buluşturacak. Haluk Şirin’in yapımcılığını yapacağı yarışma yakında ekranlarda olacak.

Bir dönem Travel Channel’da da yayınlanan House Hunters, 1999 yılından bu yana ekranlara gelen bir yapım. Zaman içerisinde House Hunters International olarak Dünya’ya açılan yarışma bir dönem Türkiye’de de çekim yaptı.

Şimdilerde ise Haluk Şirin tarafından format satın alındı. Şirin bu yarışma için, “Emlak Avcıları isimli bir formatı aldık. Bizim milletimize inanılmaz uygun bir program” dedi.

Programın işleyişinde emlak avcıları il il dolaşarak, iddiasını ortaya koyan, bölgede ki en iyi 3 emlakçı birbiri ile yarışacak. Bir aile’ye 3 ev göstererek, o evleri onlara kiralamaya ve satmaya çalışacaklar ve bunun karşılığında da puan alacaklar.

Program ilk başlarda gerçek kişilerle değil, cast oyuncuları ile çekilecek ve format tanıtılarak, piyasa yarattıktan sonra gerçek kişilerle çekilmeye başlanacak.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Televizyon

Yukarı