Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Homeland 6.Sezonu beklenenden erken geldi

Jim Fiscus/SHOWTIME

Dizi Haberleri

1 Ocak 2017 Pazar 05:49:30

Son Güncelleme: 01/01/2017 05:50:37

Homeland 6.Sezonu beklenenden erken geldi

Homeland hayranları beklenenden erken bir şekilde, 2016 yılı tamamlanmadan dizinin 6.sezonuna kavuştu.

homeland 6.sezon erken başladı

15 Ocakta başlaması planlanan Homeland’ın 6.sezonu için dizinin kanalı Show Time bir değişikliğe gitti ve 2016 bitmeden Homeland’ın 6.sezonunun ilk bölümünü izleyicileri ile buluşturdu.

Showtime draması altıncı sezon galasını planlanan gösterim tarihinden 17 gün önce yayınlama kararı almıştı. Böylelikle aboneler ister internetten, ister OTT uygulamasından veya Hulu’dan beklenen yeni sezonu 30 Aralık tarihinde izleyebildi.

En son 20 Aralık 2015’de yayınlanan Showtime’ın en önemli dizilerinden Homeland çok uzun bir aradan sonra geri döndü. Dizinin yaratıcısı Alex Gansa ve Showtime patronu David Nevins, bu yılın başında senaristlere son bölümü yazmaları için normalden daha uzun bir süre tanıma konusunda anlaşmaya varmışlardı.

Oyuncu kadrosuna Elizabeth Marvel, Dominic Fumusa, Jake Weber ve diğer birkaç oyuncuyu dahil edecek olan altıncı sezon Brooklyn’de yaşayan Carrie Mathison (Claire Danes) ile birlikte, son bıraktıkları bölümden birkaç ay sonrasında başlayacak. Terör tehditler ve yeni başkan için tartışmalı bir geçiş dönemi hala mevcut olacak.

Yeni bölümü erkene almak yeni bir şey değil ancak Homeland gibi sevilen bir dizinin izleyicileri için büyük bir haber. Emmy adayı dizi hala Showtime’ın en çok izlenen dizisi ünvanına sahip. Quinn’in (Rupert Friend) artık nasıl bir sebzeden farklı olduğunu öğrenmek için sabırsızlanıyoruz. Yeni yıla aklınızdaki soruların yanıtları ile girmeye hazırlanın.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Dizi Haberleri

Yukarı