Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Hızlı ve Öfkeli spin-off Filminin Kötü Oyuncusu Belli Oldu!

Film Haberleri

6 Temmuz 2018 Cuma 14:04:57

Hızlı ve Öfkeli spin-off Filminin Kötü Oyuncusu Belli Oldu!

Hızlı ve Öfkeli serisinin spin-off filmi Hobbs and Shaw’un yeni oyuncusu belli oldu! Serinin yeni filminde kötü karakter olarak Idris Elba’yı izleyeceğiz! Peki Idris Elba kimdir, daha önce hangi filmlerde rol aldı? Hızlı ve Öfkeli’nin Hobbs and Shaw’ı Dwayne Johnson ve Jason Statham güçlerini birleştiriyor. Karşılarında ise beklenildiği gibi güçlü ve kötü bir karakter olarak Idris Elba olacak! 

Hızlı ve Öfkeli’nin spin off filmi Hobbs and Shaw’ın oyuncu kadrosu netleşmeye başladı. Serinin son filminde Jason Statham ve Dwayne Johnson’ı karşı karşıya getiren senaryo bu kez sil baştan değişiyor! Hobbs ve Shaw bir araya gelip kafa kafaya verecek, karşılarında ise çok güçlü ve çok kötü bir karakter olarak Idris Elba yer alacak. Idris Elba’nın serinin son filmi olacak Fast & Furios Hobbs and Shaw’da oynayacağı karakterin ismi nedir? Henüz netlik kazanmadı.

Idris Elba’nın hangi karakteri canlandıracağı şu an için bilinmese de eski rol aldığı filmler de göz önüne alındığında Hızlı ve Öfkeli serisinin bu yeni filminde eski bir askeri oynayacağı söylenebilir. Serinin bu filminde yer alması artık kesinleşen Idris Elba, Hobbs ve Shaw’ın en büyük düşmanı olacak. Serinin son filminde de yüksek heyecan ve aksiyonun olması bekleniyor…

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Film Haberleri

Yukarı