Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Hintli oyuncu Avinash Sachdave Ezel hayranı çıktı

Genel

23 Ağustos 2017 Çarşamba 12:12:26

Hintli oyuncu Avinash Sachdave Ezel hayranı çıktı

Kanal 7’nin bir bir ekranlara taşıdı Hint dizileri içerisinde yer alan ‘Tatlı Bela’nın yıldızı Hintli oyuncu Avinash Sachdave, Kanal 7’nin davetlisi olarak İstanbul’u ziyarete geldi.

Hintli oyuncu Avinash Sachdave Ezel hayranı çıktı

19-25 Ağustos arasında İstanbul’u ziyarete gelen Hintli yıldız, meğer Türk dizilerini yakın takipçisiymiş. Ülkesinde gösterilmediği için Türk dizilerini internet üzerinden izliyormuş.

Günaydın’a röportaj veren yıldız, Tatlı Bela dizisi yalnızca Türkiye’de değil, Azerbaycan ve Rusya’da da hatrı sayılır bir hayran kitlesi edinmiş durumda.

Türkiye ve Türk’ler hakkında daha önce bir bilgisi olmadığını söyleyen Sachdave, Türk dizilerini takip ediyor musunuz ya da sevdiğiniz bir aktör var mı sorusuna, “Bugüne kadar kanallarınızda yayınlanan diziler arasından en çok Kenan İmirzalıoğlu’nun ve Cansu Dere’nin oynadığı ‘Ezel’i beğendim.” yanıtını verdi.

Bugüne kadar 11 farklı dizi de oynadığını söyleyen Hintli oyuncu, aslında hayalinin pilot olmak olduğu ama Bollywood’da yaşayınca oyuncu olduğunu belirtti. 13 yıldır oyunculuk yapan Sachdave, bir Türk dizisinde de oynamak ister misiniz sorusuna da şöyle yanıt verdi:

“Kenan İmirzalıoğlu’nun oynadığı ‘Ezel’ gibi bir karakteri oynamak isterim. Tabii başlangıç herhangi bir karakter de olabilir.”

Avinash Sachdave’in Türkiye’de Ezel kadar sevdiği bir diğer şeyde Menemen oldu. Menemen’i özelliği çok beğendiğini belirten başarılı oyuncu, “Türk kültürünü, baharatlarını, insanlarını çok sevdim.” dedi.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Genel

Yukarı