Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Hesapta Aşk Nerede Çekildi? Oyuncuları Kimler

Film Haberleri

11 Temmuz 2018 Çarşamba 00:17:46

Hesapta Aşk Nerede Çekildi? Oyuncuları Kimler

2016 yılında beyazperdede yayınlanan ve televizyonda ilk kez Star TV aracılığıyla seyircisiyle buluşan ‘Hesapta Aşk’ nerede çekildi? Hesapta Aşk filmi 2016 yılının en tartışılan filmlerinden biri olmayı başarmıştı. TV’de de yayınlanan Hesapta Aşk filminin nerede çekildiği merak ediliyordu. Araştırdık ve sizler için Hesapta Aşk çekimlerinin yapıldığı yerleri sıraladık…

Yönetmen koltuğunda Gönenç Uyanık’ın olduğu Hesapta Aşk filmi 2016 yılına damgasını vurmuştu. Gişede beklentileri tam olarak karşılayamasa da Star Tv ile Tv’de ilk kez yayınlanan Hesapta Aşk dizisi 41.000’lik seyirci sayısı ile 481.221 TL hasılat rakamına ulaşmıştı. Filmde genç oyuncuların yanı sıra Özlem Çakar, Burhan Ocal, Bennu Gerede ile Özlem Çakır gibi isimler de yer almıştı.

Komedi türünde bir film olan Hesapta Aşk, sosyal medyanın vâr olduğu günümüzde aşk ve ilişkilerin gülünç yönlerini ortaya koymayı hedefliyordu. İzleyicileri de en çok Hesapta Aşk nerede çekildi sorusuna iten filmin sahneleri çok konuşulmuştu. İnternette tanıştığı erkekle görüşebilmek, tanışabilmek için Ankara’dan İstanbul’a bir serüvene atılan Ezgi ile en yakın can dostu Didem’in başından geçen olayların anlatıldığı film dikkatleri çekmeyi başarmıştı.

HESAPTA AŞK FİLMİ NEREDE ÇEKİLDİ?

Hesapta Aşk filmi Türkiye’nin tek bir ilinde değil birçok ilinde çekildi. İstanbul ve Ankara’nın çeşitli semtlerinin yanı sıra ülkemizin incisi Ege’de de yer yer çekimler yapıldı. Ege’deki film çekimlerinin adresi Muğla’nın Datça ilçesi oldu.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Film Haberleri

Yukarı