Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Hepsi Grubunun Cemresi’nin Olay Görüntüleri Şoke Etti!

Magazin

5 Ağustos 2018 Pazar 18:15:50

Son Güncelleme: 05/08/2018 16:26:21

Hepsi Grubunun Cemresi’nin Olay Görüntüleri Şoke Etti!

Hepsi Grubu’yla tanıdığımız Cemre Kemer, verdiği kilolarla olay oldu! Selin Demiratar, Cemre Kemer ve Seda Bakan’ın da yer aldığı fotoğrafı sosyal medya hesabından paylaşınca Cemre Kemer’in verdiği kilolar gözler önüne serildi! Takipçileri Cemre Kemer’e “Kilo al.” çağrısı yaptı. İşte o olay fotoğraf ve Cemre Kemer’in son hali…

Hepsi Grubu’ndan tanıdığımız Cemre Kemer, yakın dostları oyuncu Seda Bakan ve Selin Demiratar’la buluştu. Büyük buluşmanın fotoğrafı sosyal medyada, Instagram’da yayınlanınca Hepsi’nin Cemre’sinin son hali şaşkınlık yarattı! Cemre Kemer’in verdiği aşırı kilolar “çöp” gibi kollarıyla gündeme oturdu! Cemre Kemer’in takipçileri “Bu ne hal? Zayıflıktan öleceksin, kilo al” şeklinde yorumlar yaptı.

Selin Demiratar ve Seda Bakan’ın sıkı dost olduğu biliniyordu. Ancak bu ikiliye Cemre Kemer’de eşlik etti. Bir araya gelen 3 güzel isim birlikte bu anıyı ölümsüzleştirmek adına fotoğraf çekilince gerçek ortaya çıktı! Selin Demiratar’ın kendi hesabından paylaştığı fotoğrafa Cemre Kemer damgasını vurdu!

CEMRE KEMER’DE İREM DERİCİ’NİN YAKALANDIĞI HASTALIĞA MI YAKALANDI?

Cemre Kemer’in son hali İrem Derici’nin bir ara yaşadığı rahatsızlığı akıllara getirdi! Fazla kilo verdiği için zor günler atlatan İrem Derici’nin ardından tekrar kötü bir durumla karşılaşmak istemeyen takipçiler Cemre Kemer’e uyarılarda bulundu. Bakalım Cemre Kemer bu uyarıları dikkate alarak kilosuna dikkat edecek mi?

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Magazin

Yukarı