Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Hep Yek’in devam filmi Hep Yek 2’nin ilk tanıtımı yayınlandı

Film Haberleri

23 Aralık 2016 Cuma 01:11:21

Son Güncelleme: 04/07/2018 23:17:11

Hep Yek’in devam filmi Hep Yek 2’nin ilk tanıtımı yayınlandı

5 Şubat 2016’da vizyona giren Hep Yek’in devam filmi olan ve 13 Ocak 2017’de sinemaseverlerle buluşacak Hep Yek 2’nin ilk fragmanı yayınlandı.

hep yek 2 filminin ilk fragmanı yayınlandı

İlk filmin senaristi olan Bilal Kalyoncu devam filminde de aynı görevi üstlenirken yerli komedi filmlerinin senaryosunda imzaları bulunan Şükrü Üçpınar ve aynı zamanda filmin yönetmeni olan Orçun Benli’de senaryonun geliştirilmesine katkı sağlayan isimler. İzleyicileri hayal kırıklığına uğratacak cast değişikliği ise Fırat Tanış devam filminde rol almamas. Serinin 2. filminin başrollerinde ilk filmde de yer alan Gürkan Uygun, Gökhan Yıkılkan ve İnan Ulaş Torun bulunurken Tuna Orhan, Deniz Uğur, Ali Çatalbaş, Cenk Ertan, Mehmet Ali Kaptanlar, Erdağ Yenel, Sefa Zengin, Nihan Balyalı ve Coşkun Göğen da oyuncu kadrosunda yer alan diğer isimler.

Hep Yek 2 Film Konusu

Gürkan ile Altan, Cevat Bakır’ın eline düşmüştür. İlk filmde kendisine kazık atan Şahin’i öldüren Cevat Bakır, Şahin’in suç ortakları Altan ile Gürkan’ın canını Şahin’in cesedini ortadan kaldırmaları şartıyla bağışlar. Ancak iki kafadar bu işi de ellerine yüzlerine bulaştırdıklarından; başlarına ilk filmde olduğu gibi onlarca bela açıp, peşlerine memleketin en psikopat adamlarını takmayı başarırlar.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Film Haberleri

Yukarı