Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Hem tıp öğrencisi, hem yardımsever, hem manken: Berika Demir

Magazin

19 Aralık 2017 Salı 17:55:35

Son Güncelleme: 19/12/2017 17:17:18

Hem tıp öğrencisi, hem yardımsever, hem manken: Berika Demir

24 yaşındaki dünyalar güzeli tıp fakültesi öğrencisi ve manken Berika Demir, basın açıklaması yaptı.

Güzelliği ile sosyal medyada binlerce kullanıcı tarafından takibe alınan 24 yaşındaki İstanbul Tıp Fakültesi öğrencisi Berika Demir, son dönemde popüler olmuş durumda. Daha önce Kim Milyoner Olmak İster yarışmasına katılmasının hemen ardından bir anda yükselişe geçen Berika Demir, 5. soruda elenmiş ve 5. soruda elenmesinden dolayı ”bir tıp fakültesi öğrencisi düşünün ki 5. soruda elenip 1000 TL ile yarışmadan ayrılan” diyerek hakkında olumsuz yorumlar yapılmıştı. Bugün ise 24 yaşındaki öğrencinin bir yandan da mankenlik yaparak bazı ürün tanıtımlarından ek gelir elde ettiği ortaya çıktı.

Onlarca Öğrenciye Destek Olmuş

Haberlerin ortaya çıkmasının ardından Instagram‘da 68 bin takipçiye sahip hesabından basın açıklaması yapan Berika Demir, açıklamalarında bugüne kadar bu işten kazandığı tüm parayı kendisi öğrenci olmasına rağmen dershaneye gidemeyen, okuyacak parası olmayan öğrencilere bağışladığını ve onlarca öğrenciye dersler verdiği gibi psikolojisi bozuk hastalara da moral ve destek verdiğini açıkladı.

Yaptığı yardımların bilinmesini istemediğinden bugüne kadar mankenlik yaptığını sakladığını belirten Demir, kendisinin özellikle de doktorluk alanında başarılı olmak için çabaladığını ifade etti.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Magazin

Yukarı