Popüler dizi film izleme platformu HBO Max 2022 yılında resmi olarak Türkiye'ye geleceğini duyurdu.

Dizi film izleme platformlarına para yetişmeyecek! Bir dünya platformu daha Türkiye'ye geliyor.

Webtures'dan Yenilikçi Hamle: Dijital Strateji ve Yapay Zeka Danışmanlığı Alanında Büyük İşbirlikleri Webtures'dan Yenilikçi Hamle: Dijital Strateji ve Yapay Zeka Danışmanlığı Alanında Büyük İşbirlikleri

Amerika merkezli dizi film izleme platformu HBO Max'da Disney Plus'tan sonra Türkiye'ye giriş yapacağını açıkladı.

HBO Max’in Türkiye'ye geleceğin açıklaması üzerine HBO Max'ın abonelik ücreti merak edildi. En ünlü HBO Max diziler ve filmleri neler?

HBO Max'in Avrupa, Orta Doğu ve Afrika pazarından sorumlu genel müdürü Christina Sulebakk, Warner Media’ya ait filmlerin vizyona girdikten 45 gün sonra platformda yayınlayacağını açıkladı.

Netflix, Amozon Prime, Puhu Tv, Blu Tv, Mubi, Exxen, Gain derken Disney Plus ve HBO Max'de Türkiye'ye girmeye hazırlanıyor.

Peki en ünlü en popüler en iyi HBO Max diziler neler?

Warner Bros'un unutulmaz yapımlarının yanı sıra Friends, Gossip Girl, Game of Thrones'un devamı olarak gösterilen House of the Dragon,  Succession, Sex and the City'nin devamı olan And Just Like That… gibi yapımları ile adından söz ettiren HBO Max da artık Türkiye'ye de geliyor.

HBO Max üst düzey yöneticilerden Johannes Larcher şirketin planının 2026 yılında 190 ülkede olmak olduğunu açıkladı..

Larcher açıklamasında "HBO Max, Avrupa’ya Warner Bros.’un 100 yıllık en iyi film ve dizilerini getiriyor. Ve bunu HBO, Max Originals, DC ve Cartton Network ile yapıyor" ifadelerini kullandı.