Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Hazar Ergüçlü’nün Yeni Hali Şaşırttı!

Magazin

2 Temmuz 2018 Pazartesi 13:34:27

Hazar Ergüçlü’nün Yeni Hali Şaşırttı!

Kuzey Güney ve daha birçok dizide rol alan 26 yaşındaki güzel oyuncu Hazar Ergüçlü, Netflix’te yayınlanmaya başlayacak yeni dizisi için imaj değişikliğine gitti. İmajını değiştiren güzel oyuncunun son hali görenleri şaşırttı. Güzel oyuncu kafede arkadaşıyla sohbet ederken görüntülendi, imajı hakkında sorular soruldu…

Yeni bir proje için imaj değişikliğine giden 26 yaşındaki güzel oyuncu Hazar Ergüçlü, kafede bir arkadaşıyla beraberken objektiflere takıltı. 0 Numara kazıtılmış ve topuz saçlarıyla dikkatleri çeken Hazar Ergüçlü’nün saçlarını bu hale Netflix platformunda yayınlanacak yeni Türk dizisi The Protector (Muhafız) için getirdiği öğrenildi. Sorulan sorular üzerine “Yakışmamış mı? Rol için yeni imaj yaptım.” şeklinde cevap veren Hazar Ergüçlü, muhaberlerin aşk sorularını ise karşılıksız bıraktı.

Hazar Ergüçlü yeni saç modeliyle şaşırttı.  Arkadaşıyla kafede bir süre oturup sohbet ettikten sonra mekandan ayrılan 26 yaşındaki güzel oyuncu Hazar Ergüçlü, başrollerini Çağatay Ulusoy’la paylaşacağı The Protector dizisiyle Netflix platformunda olacak. Netflix, Türkiye pazarına iyi bir dizi ile giriş yaparak Türkiye pazar payını artırmak istiyor.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Magazin

Yukarı