Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Hazar Ergüçlü ve yönetmen sevgilisi Onur Ünlü Sonunda Yakalandı!

Magazin

3 Ağustos 2018 Cuma 15:00:28

Son Güncelleme: 03/08/2018 11:40:51

Hazar Ergüçlü ve yönetmen sevgilisi Onur Ünlü Sonunda Yakalandı!

Uzun süredir konuşulan aşk iddiaları bir türlü kanıtlanamıyordu! Sürekli birbirlerinden kaçan ikili bu kez kaçmamaya karar verdi! Magazincilerden rahatsız olmayan ve espriler yapan ikilinin aşk yaşadığı belgelenmiş oldu! Hazar Ergüçlü ve yönetmen sevgilisi Onur Ünlü ilk kez bir arada görüntülenmeyi başardı. İşte Hazar Ergüçlü ve sevgilisi Onur Ünlü…

Güzel oyuncu Hazar Ergüçlü ile yönetmen sevgilisi Onur Ünlü sonunda birlikte yakalandı! Magazincilerin uzun süredir peşinden koştuğu ikili her seferinde birbirlerinden ayrılarak mekanlardan ayrılarak tek başlarına ayrılıyordu! Ancak dün gece Cihangir’de Geyik adlı mekandan birlikte çıkarak ezber bozdular! Bir süredir aşk yaşayan ikilinin yine de ayrı yürümesi ise dikkatlerden kaçmadı!

Dün gece Cihangir’de Geyik adlı bir mekanda eğlencenin keyfini çıkaran Hazar Ergüçlü ve yönetmen sevgilisi Onur Ünlü, sarmaş dolaş pozlar verdi! İçerde sarmaş dolaş olan iki sevgili çıkışta ise ayrı ayrı yürüdü. Magazin muhabirleri de “Neden ayrı yürüyorsunuz?” sorusunu yöneltince Hazar Ergüçlü “Biz size poz vermeyiz, siz yakalayacaksınız.” esprisi yaptı.

HAZAR ERGÜÇLÜ VE ONUR ÜNLÜ İLİŞKİSİ DOLU DİZGİN DEVAM EDİYOR!

İkilinin ilişkisi kısa bir süredir devam ediyor. Hazar Ergüçlü Onur Ünlü ilişkisinin evlilikle noktalanacağı bile konuşulmaya başlandı! İkili evlilikle ilgili sorulara ise yanıt vermedi. Ancak artık birlikten görünmekten çekinmemeleri bunun işareti olarak gözüktü.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Magazin

Yukarı