Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Hazal Subaşı ve Erkan Meriç Adını Sen Koy dizisinden Ayrıldı!

Dizi Haberleri

16 Temmuz 2018 Pazartesi 14:38:27

Hazal Subaşı ve Erkan Meriç Adını Sen Koy dizisinden Ayrıldı!

Adını Sen Koy dizisinde sürpriz ayrılık. Dün anlaştığı açıklanan Hazal Subaşı ve Erkan Meriç yeni sezonda kadrodan resmen çıkartıldı. Hayranlarının büyük üzüntü duyduğu dizi yeni oyuncularıyla devam edecek. Peki Hazal Subaşı ve Erken Meriç neden diziden ayrıldı.

Dün Star TV ekranlarında yayınlanan Adını Sen Koy dizisiyle ilgili ilk haberi biz vermiştik. Sinehaber.com olarak Adını Sen Koy dizisinin yıldız isimleri Hazal Subaşı ve Erkan Meriç yeni sezonda kadroda olacağı bilgisi menajerleri vasıtasıyla bizlere gelmişti. Bugün hayranlarına çok üzücü bir haber geldi. Adını Sen Koy dizisinin yıldız isimleri Hazal Subaşı ve Erkan Meriç dizinin kadrosundan ayrıldı.

Günlük dizilerde çalışmaktan yorulanan sevgililer, yeni karıyer planlaması nedeniyle diziden ayrıldı. Adını Sen Koy adlı günlük dizide daha önce ayrıldıklarını duyuran, ancak daha sonra geri dönen yıldız isimler için tekrar ayrılık kesinleşti. Adını Sen Koy birbirinden ünlü isimlerle anlaşmak üzere. Yeni sezonda 6 farklı karakter dizide yerini alacak.

Adını Sen Koy Hazal Subaşı ve Erkan Meriç neden ayrıldı!

Sevilen dizide başrollerin beraber diziden ayrılması şok etkisi yarattı. Hazal Subaşı ve Erkan Meriç yeni sezonda akşam dizilerinde oynamak istiyor. Haftalık olarak çalışmak iki çifte daha iyi geleceği ve parada anlamadıkları için diziden ayrıldı.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Dizi Haberleri

Yukarı