Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Hazal Subaşı Hayat Işığım Dizisinde

Özel Haber

6 Ağustos 2018 Pazartesi 18:25:05

Son Güncelleme: 06/08/2018 18:52:07

Hazal Subaşı Hayat Işığım Dizisinde

Adını Sen Koy dizisiyle izlediğimiz ve yıldızını bu, günlük dizi ile parlatan Hazal Subaşı yeni sezonda Hayat Işığım dizisiyle dönecek! Sevilen genç oyuncu Hazal Subaşı yeni sezonda da izleyici karşısına çıkacak. Peki hangi rolde yer alacak? Belli oldu mu? Sizler için araştırdık…

Star TV ekranlarında yayınlanan Adını Sen Koy adlı günlük dizisinde oynadığı “Zehra” karakteriyle izleyici karşısına çıkan ve dikkatleri çekmeyi başaran Hazal Subaşı, geçtiğimiz günlerde yaptığı açıklamayla yeni bir projede yer alabilmek için ayrıldığını açıklamıştı. Hazal Subaşı hayranları da güzel oyuncunun yeni sezonda hangi dizide rol alacağını merak etmeye başlamıştı. Hazal Subaşı gelecek sezon hangi dizide rol alacak? Soruları sosyal medyayı dolduruyordu.

Hazal Subaşı’nın yeni dizisi Hayat Işığım oldu! Daha önce Tolgahan Sayışman ve Esra Bilgiç’in de rol alacağı açıklanan Hayat Işığım dizisinin yeni transferi güzel oyuncu Hazal Subaşı oldu. Hazal Subaşı, Hayat Işığım dizisinde Tolgahan Sayışman’ın hayat vereceği Yılmaz karakterinin eşi Elif karakteriyle yer alacak. Hazal Subaşı, yeni sezonda izleyici karşısına “Elif” olarak çıkacak!

HAYAT IŞIĞIM DİZİ ÇEKİMLERİ BAŞLADI MI? İLK BÖLÜM NE ZAMAN YAYINLANACAK?

Oyuncu kadrosunda Hazal Subaşı, Tolgahan Sayışman ve Esra Bilgiç’in yer aldığı Hayat Işığım dizisinin çekimlerine önümüzdeki günlerde başlanacağı açıklanırken dizinin ilk bölümünün ne zaman yayınlanacağı ise henüz kesinlik kazanmadı.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Özel Haber

Yukarı