Fox Tv 2022 sezonu için hazırlıkları son sürat devam ediyor. 2022 sezonu Fox TV için çok farklı geçecek.

Kanalın dizi oyuncularının  yer aldığı yeni sezon tanıtım filminde heyecanlandıran detaylar mevcut. Özellikle çok önemli ekran yüzlerinin Fox TV ekranlarında birbirinden farklı projelerde yer alacak olması tüm izleyicilerin ilgisini çekti.Bu projelerden birisi ise hazırlık aşamasında.

Hazırlıkları devam eden, şimdiden izleyicilerin yoğun ilgisi ile karşılaşan  İmkansız adlı dizi kısa bir süre sonra izleyicisi ile buluşacak.

Hazal Kaya ile yapılan anlaşma ile ortaya çıkan dizide erkek başrol olarak da Buğra Gülsoy’un yer alacağı öğrenildi. Hazal Kaya uzun süre sonra İmkansız adlı dizi ile ekranlara geri dönüyor.  İki ünlü ismin yeni sezonda yeni bir dizide buluşması hayranlarını çok memnun etti. İki ünlü oyuncu Fox TV ekranlarında, yeni sezon tanıtım filminde ilk kez bir araya geldi. Bu iki ünlü isme ayrıca bir başarılı oyuncu daha eklendi. İmkansız dizisinin kadrosuna katılan Ozan Dolunay, yeni sezonda Hazal Kaya ve Buğra  Gülsoy’da eklendi. İmkansız dizisinin 3 başrol oyuncusu ilk pozlarıyla da dikkatleri üzerine çekti. Fox TV ekranında Bizim Hikaye isimli diziyle yer alan Hazal Kaya, iki yıldan sonra televizyon dizilerine dönüş yapacak. Buğra Gülsoy ise geçen sezon Uyanış Büyük Selçuklu isimli dizide sergilemiş olduğu performans ile göz doldurmuştu.

İmkansız isimli dizinin detayları, şimdiden izleyenleri heyecanlandırıyor. Hazal Kaya’nın canlandıracağı karakter geçmişte çok sıkıntılar yaşayan ve bir kaza sonrasında geçmişinden kurtulmak için hafızasını kaybetmiş birisini canlandıracak.

Medyapım tarafından hazırlıkları büyük çaba ile yürütülen İmkansız isimli dizi Japonya’da çok ses getiren  Oasis dizisinin uyarlaması olacak.

Ozan Akbaba Ben Bu Cihana Sığmazam dizisinde! Ozan Akbaba Ben Bu Cihana Sığmazam dizisinde!

İki ünlü oyuncunun İmkansız projesinden önce Fox TV’nin yeni sezon tanıtımında yer almaları ve ilk kez bir araya gelmeleri dizi hayranları için güzel bir sürpriz oldu.