Med Yapım imzalı FOX TV ekranlarının yeni dizilerinden Misafir dizisinin düşük reytingleri konuşulurken dizi oyuncularından Hazal Kaya hakkında bir başka haber gündeme geldi. Hazal Kaya yeni prjesi ne? Misafir dizisi ne zaman final yapıyor?

Fatih Aksoy yapımcılığındaki ve Arda Sarıgün’ün yönetmenliğinde bulunan Misafir dizisi düşük bir reyting ile başaladığı yayın hayatında final noltasına gelmiş bulunuyor. Hazal Kaya ve Buğra Gülsoy gibi güçlü ve başarılı isimleri başrolde bir araya getiren dizinin aslında oyunculuk sorunu olmadığı gibi sıcacık ve umut dolu hikayesi ile senaryo sorunu da yok. Fakat kanal yönetiminin anlamsız bir şekilde şans vermek istemediği ve ekranlardaki en güçlü rakip dizinin olduğu Camdaki Kız’ın tam karşısına ilk günden itibaren yerleştirdiği bir dizi olarak daha başından aslında diziye şans verilmemişti.

61961bc44e3fe01b8c7e9aba

Misafir dizisi oyunculuk ve senaryo başarısına rağmen maalesef final yaptırılacak diziler arasına girmiş gözüküyor. Özellikle Kuzey Güney’deki oyunculuğu ile gönüllere taht kuran usta tiyatrocu ve oyuncu Buğra Gülsoy ve Aşk-ı Memnu ile kalbimize giren diğer usta ve çok yönlü bir oyuncu olan Hazal Kaya’nın hayranları son günlerde yer alan haberlere üzülürken yeni bir haber ile umarız bir nebze olsun sevinirler.

Teşkilat Cihangir öldü mü? Ceyhan Mengiroğlu diziden neden ayrıldı? Teşkilat Cihangir öldü mü? Ceyhan Mengiroğlu diziden neden ayrıldı?

Hazal Kaya’nın katıldığı bir programda dile getirdiği üzere aslında en büyük hayali bir Hollywood yapımında rol almak.

Hazal Kaya ve Adını Feriha Koydum dizisindeki rol arkadaşı Çağatay Ulusoy ile 2018 yılında Amerikalı oyunculuk ajansı UTA ile Hollywood kapılarını aralayacak bir sözleşme imzalamışlardı fakat araya pandeminin girmesi ile başlayan görüşmeler de rafa kaldırılmış ve iki oyuncu da beklemeye kalmıştı.

HAZAL KAYA MEĞERSE ZATEN HOLLYWOOD İÇİN HAZIRLANIYORMUŞ!

5ce59cc32269a21d640983f7

Bilindiği üzere Hazal Kaya ve Çağatay Ulusoy Adını Feriha Koydum isimli dizide canlandırdıkları Feriha ve Emir karakterleriyle sadece Türkiye değil tüm dünyada büyük bir hayran kitlesi edinmişlerdi.

UTA gibi dünya çapındaki çok büyük isimlerin olduğu büyük bir ajans ile yapılan anlaşmanın ikiliye uluslararası projelerin kapısını açacak gibi görünüyor.

Hazal Kaya bu bekleme döneminde zaten İngilizcesini geliştirmek için çalıştığını ve askıya alınan işlerin ve projelerin de tekrar hareket kazandığını belirtmişti.

Umarız yakın zamanda Hazal Kaya’nın en büyük hayalini gerçekleştirdiğini duyarız ve Buğra Gülsoy’u da hak ettiği üzere çok daha başarılı işlerde ve yerlerde görürüz.