Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Hazal Babalık yeniden Kısmetse Olur evinde

Televizyon

27 Aralık 2016 Salı 21:15:57

Son Güncelleme: 04/07/2018 23:20:24

Hazal Babalık yeniden Kısmetse Olur evinde

Kısmetse Olur evinin ilişkileri uzunca süre tartışılan ismi Hazal Babalık konuk olarak bugün yeniden Kısmetse Olur evinde idi.

hazal babalık bugün kısmetse olur evinde idi

Kanal D ekranlarının çok izlenen evlendirme programı Kısmetse Olur’da bugün Hazal depremi vardı. Semih ile yaşadığı ilişki ve son dönemlerde hakkında aldattı gibi iddialar ortaya atılan Hazal Babalık bugün kısmetse olur evine konuk oldu. Bu süreç içerisinde çektiklerini ve yaşadığı sıkıntıları ağlayarak evde ki arkadaşlarıyla paylaşan Hazal, izleyenlere de duygusal anlar yaşattı. Semih ile aralarında ki her şeyin bittiğini açıklayan Hazal, Gamze’nin itiraflarından sonra şoka uğradı. Gamze’nin Semih ile ilgili yaptığı itiraflar Hazal’ı deliye döndürdü.

Evden ayrılışı ile birlikte takipçilerinin üzüntü duyması, evde bulunmadığı süreçte dahi adından söz ettirmeyi başarabilmesi nedeni ile Kısmetse Olur evinde büyük etki bırakan Hazal Babalık eve döndüğünde eski sevgilisi olan ve programdan diskalifiye edilen Semih Kurtulmuş ile ilgili ilginç açıklamalarda bulunan evin popüler gelin adayı Hazal Babalık Kısmetse Olur’a geri dönecek mi sorusu da sorulmaya başlandı.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Televizyon

Yukarı