Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Hayat Sırları dizisi final mi yapıyor?

Televizyon

18 Aralık 2017 Pazartesi 19:39:13

Son Güncelleme: 18/12/2017 16:44:26

Hayat Sırları dizisi final mi yapıyor?

STAR TV ekranlarının yeni dizisi Hayat Sırları bu hafta yeni son bölümü ile ekrana veda edebilir.

STAR TV ekranlarında yayınlanan ve izleyicinin yakından takip ettiği Hayat Sırları dizisinin final yapacak olduğu iddia edildi. İddialara göre bir süredir dizi hakkında izleyici tarafından olumsuz yorumlar gelmesi ve reytinglerin sürekli olarak yükselecek olduğunun tam aksine düşüşe geçmesinden dolayı bir yapımcının ve kanal yönetiminin ortak kararı olarak dizinin final yapmasına yönelik karar alındığı iddia edildi.

İddialara göre son bölümde yaşanan ”katil” ve benzeri sahnelerin izleyici açısından olumsuz örnek yarattığı, bunun da dizinin final yapmasında etken rol oynamış olabilecek olduğu yönünde bir takım iddialar söz konusu.

Henüz Yapımcıdan Açıklama Gelmedi

Ancak Hayat Sırları dizisinin final yapacak olduğu yönündeki iddialara henüz daha gerek kanal yönetimi, gerek yapımcı tarafından herhangi bir açıklama yapılmış değil. Yapımcının aldığı bu kararın ne zaman açıklanacak olduğu izleyiciler tarafından merakla beklenirken, gelecek hafta dizinin son bölümünün ekranlara gelerek final yapması tahmin ediliyor. Dizide özellikle hapishaneden alengerli işler sonucunda çıkan Mümtaz, bu gerçeğin ortaya çıkmaması için elinden geleni yaparken, bir yandan da zorlu bir hayat yaşamaya başlamıştı.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Televizyon

Yukarı