Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Hayat Şarkısı 38.Bölüm Fragmanı Hülya Pes edecek mi?

Dizi Haberleri

10 Ocak 2017 Salı 23:20:13

Son Güncelleme: 04/07/2018 23:29:11

Hayat Şarkısı 38.Bölüm Fragmanı Hülya Pes edecek mi?

Hayat Şarkısının yeni bölümünde Melek ile Hülya’ya olanlar Cehver ailesini telaşlandırır, tatili yarıda kesmek zorunda kalırlar. 38.Bölüm fragmanında Hülya vazmıgeçiyordur?

hayat şarkısı 38.bölüm fragmanı 17 ocak salı

Aysel’in eline çok önemli bir koz geçirir ve bunu kullanmakta tereddüt etmeyeceğini attığı adımlar ile açıkça belli eder.

Hülya, Bahar’ın kendi kızı olduğunu Kerime söylemek için farklı bir yol arayışına girecek midir? Çünkü bunu itiraf ettiği mektup artık Aysel’in elindedir.

Hülya ile Kerim’i arasını düzeltmeye çalışan arabulucularda işe yaramayınca Hülya pes etme noktasına gelir. Peki pes edecek midir?

Hayat Şarkısı Son Bölüm Özeti:

Cem’in esrarengiz bir kazaya kurban gitmesinin yankıları sürerken, Cevher erkekleri aileye yöneltilebilecek olası suçlamalar için ardı ardına tedbirler almaktadır. Öte yandan Zeynep Hüseyin’le arasındaki buzlar Hülya’nın tavsiyeleriyle erirken, Hülya ile Kerim arasındaki gerilim gittikçe artmaktadır.

Bu arada gittikleri otelde keyifli bir tatil geçirmeye hazırlanan Cevher Ailesi’nin temelleri ardı ardına gelen kötü haberlerle kökünden sarsılacaktır.

Hayat Şarkısı 38.Bölüm Fragmanı

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Dizi Haberleri

Yukarı