Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

O Hayat Benim 117.Bölüm Fragmanı – Efsun için intikam vakti

Dizi Haberleri

15 Ocak 2017 Pazar 19:32:23

Son Güncelleme: 04/07/2018 13:46:30

O Hayat Benim 117.Bölüm Fragmanı – Efsun için intikam vakti

O Hayat Benim’de yer yerinden oynuyor, Hülya, Efsun’un öfkesini üstünde hissediyor. Yayınlanan O Hayat Benim 117.Bölüm fragmanı ile yeni bölümde neler yaşanacağı daha net ortaya çıkıyor.

O Hayat Benim 117.Bölümünde Efsun için intikam vardı

Hülya’nın yalanlarının bir parçası olup olmama noktasında kararsızlık yaşayan Bahar ve Ateş’in tek istediği kızları ile vakit geçirebilmektir.

Efsun, kaçırarak annelik ettiği Nuran’ı geri almak ve yaşanan her şeyin sebebi olarak gördüğü Hülya’yı cezalandırmak istiyordur. Bu yolda ona beklemediği 2 kişiden destek gelecektir ve bu kişilerle iş birliğine girişecektir.

Efsun ve Arda, Nuran’ın yanına gittiklerinde beklenmedik bir tepki ile karşılaşırlar, Nuran onları istememektedir. Bahar ve Ateş ise, Nuran’ın kendi kızları olduğunu yasalar önünde de kanıtlamak isterler ve bunun için gerekli adımları atacaklardır.

Efsun ise Hülya’ya öfkesini çok ağır bir şekilde kusacaktır. Hülya’yı konaktan etmekle yetinmeyen Efsun, onu Kenan’dan bile ayıracaktır.

Son Bölümde neler olmuştu?

Efsun bir tuzağın ortasına düştüğünün farkında değildir. Hülya’nın haber verdiği polisler Efsun’u Nuran’ın kollarından koparıp gözaltına alırlar. Efsun mahkemesi görülene kadar tutukevine gönderilir. Arda’nın elinden hiçbir şey gelmiyordur karısını korumak için… Efsun, Sultan ve Zühal, çocuk kaçırmaktan yargılandıkları ortaya çıktığında diğer mahkûm kadınların da nefretini üzerlerine çekerler. Üçünü de cehennem gibi günler beklemektedir artık… Nuran ise yaşananların ardından iyice içine kapanmıştır. Bahar ve Ateş, kızlarına nasıl ulaşacaklarını bilemiyordur. Tutuklu bile olsa Efsun’un çocuk üzerindeki etkisi her şeyden güçlüdür. Nuran’ı Efsun’dan olabildiğince uzaklaştırmak artık Bahar ve Ateş’in tek çaresidir. Efsun uzun zamandır süren bu büyük mücadeleyi, Nuran’ını kaybetmek üzeredir.

O Hayat Benim 117.Bölüm Fragmanı izle

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Dizi Haberleri

Yukarı