Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

O Hayat Benim 116.Bölüm Fragmanı – Efsun Nuran’ı kaybediyor

Dizi Haberleri

8 Ocak 2017 Pazar 21:24:11

Son Güncelleme: 04/07/2018 21:38:23

O Hayat Benim 116.Bölüm Fragmanı – Efsun Nuran’ı kaybediyor

Efsun, davasının görülmesini beklemek üzere tutukevine sevkedildi. Artık Efsun ve Sultan’ı çok zor günler beklemektedir. O Hayat Benim 15 Ocak Pazar tarihinde yayınlanacak yeni bölümünde Ateş ve Bahar çocukla gittikleri yerden dönecek mi?

o hayat benim 116.bölüm fragman video resim

Hülya’nın Efsun’a nefreti bitmek bilmiyor! Hülya, Efsun’u tutuklattırmak için onu ihbar eder, Arda’nın ise eli kolu bağlıdır ve hiç bir şey yapamamanın çaresizliği onu tüketmektedir.

Annesi sandığı Efsun’un polisler tarafından götürülmesi sonrasında büyük üzüntü içerisinde olan Nuran’ın hali gerçek anne ve babası olan Bahar ve Ateş’i yıkmaktadır. Efsun’un çocuğun üzerinde ki etkisini nasıl kıracağını bilemeyen aile, çocuğu alıp götürmeye karar verirler.

Öte gidiyor olmalarından habersiz olan Efsun ise içeride hırpalanmaya başlar ve diğer mahkumların öfkesini üstünde hisseder.

O Hayat Benim’in son bölümünde olanlar:

Efsun iki büyük kayıpla başa çıkmak zorundadır. Hastalığı gittikçe ağırlaşan Nuran artık konakta, Bahar’la Ateş’in yanındadır. Ve kimse Efsun’un onu görmesine izin vermiyordur. Sultan ise cezaevine girer girmez, Kenan’ın ayarladığı bir mahkumun saldırısına uğrar. Hayattaki iki büyük dayanağını kaybeden Efsun, Atahanlara karşı yeniden saldırıya geçer. Kendisine ve ailesine yapılanların bedelini en başta Hülya’ya ödetmeye kararlıdır. Bahar ve Ateş ise Nuran’ın yanından bir an olsun ayrılmıyordur. Nuran’ın sağlığına kavuşması ve gerçek ailesinin kim olduğunu öğrenmesi tek amaçlarıdır. Ancak Nuran öğrendikleri karşısında hiç onların beklediği gibi bir tepki vermez. Nuran annesi bildiği Efsun’a ulaşmak uğruna sonu belirsiz bir maceranın içine atılır. Efsun ise intikam hırsının dönüp yine kendini vuracağının farkında değildir.

O Hayat Benim 116.Bölüm Fragmanı

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Dizi Haberleri

Yukarı