Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Hayat Bazen Tatlıdır 15.Bölüm Fragmanı Son Bölüm Özeti 5 Şubat

Dizi Haberleri

29 Ocak 2017 Pazar 18:24:22

Son Güncelleme: 04/07/2018 15:17:43

Hayat Bazen Tatlıdır 15.Bölüm Fragmanı Son Bölüm Özeti 5 Şubat

Hayat Bazen Tatlıdır’ ın yayınlanan bölümünde Koray Sevda, Burak ve Gözde Kartepe’de kaybolduğu Hayat Bazen Tatlıdır 14. Bölümünde için panik vardı. 5 Şubat’ta devam edecek olan Hayat Bazen Tatlıdır 15.Bölüm Fragmanı yeni bölüm ile ilgili nasıl tüyolar veriyor?

Hayat Bazen Tatlıdır 15.Bölüm Fragmanı Son Bölüm Özeti 5 Şubat

Ekranlara gelen yeni bölümde, Hayat ile Cerrah otel’den ayrılacakları sırada Kartepe’de kaybolanların kardeşleri olduğunu öğrenince çok endişelenirler ve Hayat’ta çok sinirlenir.

Gözde’yi aramaya başlayan Hayat’a, Cerrah’da yardım eder. Kızları tek başına bırakıp yardım aramaya giden erkeklerden uzun süre ses çıkmayınca bu sefer Sevda ve Gözde, Burak ile Koray’ı aramaya başlar.

Sonunda birbirlerine bulan gençlerin yanına, Hayat ve Cerrah’da ulaştığında ise şaşkınlık yaşanır. Çiftler ise okula döner dönmez ilişkilerini herkese duyururlar. Ancak Koray ve Sevda arasında ki aşk yalnızca bir oyundur.

Hayat, bir yandan kopya diğer yandan gizlice evden kaçması nedeni ile Gözde’ye çok sinirlidir ancak, Hayat’ın da yalan söyleyerek Kartepe’ye gitmesi, iki kardeşin arasında gerginlik yaşanmasına neden olur.

Necla, paranın kokusunu alıp Zeynep’i eve geri getirmeye çalışırken, Loçko ve Asya arasında ise bir aşk alevlenmeye başlar.

Hayat Bazen Tatlıdır 15.Bölüm Fragmanı izle

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Dizi Haberleri

Yukarı