Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Hayat Bazen Tatlıdır 13.Bölüm Fragmanı Cerrahın Sırrı Yeni Bölüm

Dizi Haberleri

15 Ocak 2017 Pazar 21:46:40

Son Güncelleme: 04/07/2018 21:26:52

Hayat Bazen Tatlıdır 13.Bölüm Fragmanı Cerrahın Sırrı Yeni Bölüm

Hayat Bazen Tatlıdır’da son bölümde Hayat ve Gözde beklemedikleri bir sürprizle karşılaşırlar. Bu acı sürpriz hayatlarını etkileyecektir.

Hayat Bazen Tatlıdır 13.Bölüm Cerrahın Sırrı

Hayat Bazen Tatlıdır’ın yayınlanan son bölümünde, Koray ve Burak’ın, okul başkanlığı seçimlerini Gözde’yi kazanma yarışı olarak görmelerinin öğrenilmesi ortalığı karıştırmıştır.

Hayat, Gözde’yi korumak için Burak’a da ondan uzak durmasını söyler. Burak ise bu uyarıya takılmaksızın, kendini Gözde’ye affettirmenin peşindedir.

Şerif’in sınav zamanının geldiğini duyurması herkesi telaşa kaptıracaktır. Loçko ve diğerleri ise, işi kolay yoldan yani kopya ile çözmeye karar verirler, ancak pekte başarılı oldukları söylenemez.

Onur ve Zeynep’i el ele gören Cahit’in intikamı ise acı olacaktır. Koray’da, Sevda ile ilgili bir sır öğrenecektir.

Cerrah’ın, Hayat’ın hayatını etkileyen büyük sırrı ise şok etkisi yaratacaktır.

Hayat Bazen Tatlıdır’ın bir önce ki bölümünde neler yaşanmıştı?

Koray’ın bıçaklanması herkeste şok etkisi yaratır. Koray,Hayat Hoca’yı kurtarmak için kendisini feda edince çoğunluğun takdirini kazanır. Gözde, Koray’ın bir an önce iyileşmesi için dua edip üzüldükçe, Burak da Koray’ı kıskanmaya başlar. Sevda, Koray’ın evinde Gözde ile karşı karşıya gelir! Koray, Gözde’ye Sevda ve Burak’ın öpüşürken göründüğü fotoğrafı gösterir! Hayat bıçaklı saldırganın Cahit olduğundan şüphe edip şikayette bulunur. Cahit ise kısa süre içinde serbest bırakılır! Koray ve Burak okul başkanlığı seçimlerinde aday olur. Kaybeden Gözde’den vazgeçecektir! Şerif, Birtanem için Nadir’in anneannesini annesi olarak tanıttığına pişman olur! Sevda, Cahit’e hesap sormaya giden Koray’ın peşinden giderken Koray’dan hiç beklemediği bir davranışla karşılaşır!

Hayat Bazen Tatlıdır 13.Bölüm Fragmanı izle

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Dizi Haberleri

Yukarı