Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Hayat Bazen Tatlıdır 12.Bölüm Fragmanı – Koray’dan beklenmedik hareket

Dizi Haberleri

8 Ocak 2017 Pazar 20:47:12

Son Güncelleme: 04/07/2018 21:38:48

Hayat Bazen Tatlıdır 12.Bölüm Fragmanı – Koray’dan beklenmedik hareket

Hayat Bazen Tatlıdır’ın 15 Ocak 2017 Pazar günü Star Tv ekranlarında yayınlanacak olan bölümünde Koray’dan beklenmedik davranış.

Hayat Bazen Tatlıdır 12.Bölüm Fragmanı - Koray'dan beklenmedik hareket

Süreç Film’in yapımcılığını üstlenip, Gani Müjde’nin senaryosunu kaleme aldığı Star Tv’nin sevilen dizisi Hayat Bazen Tatlıdır’ın başrollerini Birce Akalay, Ufuk Özkan ve Kanbolat Görkem Arslan’ın üstlendiği dizinin yeni bölümünde Koray, Cahit’ten hesap soruyor.

Koray’ın bıçaklanması sonrası, bunu yapanın Cahit olduğundan şüpheleniliyor ve Hayat, Koray hakkında şikayette bulunuyor. Okul başkanlığı seçimleri ise bir başka sonuca gebedir, çünkü kaybeden taraf Gözde’yi de kaybetmiş olacaktır.

Hayat Bazen Tatlıdır’ın önce ki bölümünde neler yaşanmıştı?

Cerrah tutuklanır. Hayat, Zeynep’in evine gider; zorla evlendirileceği gerçeğini öğrenir. Hayat ve öğrencileri Zeynep’i evden kaçırır. Sevda, babasının annesini aldattığını ortaya çıkarır! Koray’ın Amerika’ya gitmekten vazgeçmesi Asya’yı harekete geçirir.

Koray’ı elde etmek için plan yapan Asya, gecenin ilerleyen saatlerinde karşısında Sevda’yı görür, şok olur! Birtanem Şerif’in annesiyle tanışmak isteyince Şerif panikler. Annesi Birtanem Hanım’ı istemeyecek diye korkuya kapılan Şerif bu sorunu Nadir’in anneannesiyle çözer! Gözde’yi Burak’tan uzaklaştırmak için Sevda ve Koray gizli bir plan yapar. Ancak, Koray’ı kötü bir sürpriz beklemektedir!

Hayat Bazen Tatlıdır 12.Bölüm Fragmanı

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Dizi Haberleri

Yukarı