Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Hatice Yeni Videosu! Beyazlar içinde Show Yaptı!

Magazin

17 Temmuz 2018 Salı 10:31:21

Hatice Yeni Videosu! Beyazlar içinde Show Yaptı!

Şarkıcı Hatice sosyal medyanın tadını aldı. Ünlü sanatçı dün paylaştığı videoda izlenme rekorları kırarken, sabah saatlerinde beyazlar içinde yeni videosunu paylaştı. Vücut şovu yapan Hatice, sosyal medyada ses getirmeyi başarıyor. İşte Hatice’nin 2. videosunda beyazlar içinde yaptığı Show.

Müziğiyle gündeme gelmesi gerekirken, dün paylaştığı videoyla ses getiren Hatice durmuyor! Şarkıcı Hatice yeni bir video daha yayınladı. Dün siyah mayosuyla yaptığı şovu yenileyerek beyaz bikini giydi. Vücudunu sergilemekten hiç bir zaman korkmayan ünlü sanatçı yaşına göre fit vücudu göstermekten çekinmiyor.

39 yaşındaki ünlü sanatçı, Farfara, Kiraz ve Çıt Çıt gibi müzik hayatında unutulmaz eserlere yer vermişti. Ancak şarkıcılığıyla gündeme gelmeyen ve yeni şarkıları pek dinlenmeyen Hatice, bu sefer videolarıyla gündemde. Dün paylaştığı video tüm sosyal medyalarda yayınlanmış, paylaşılmış ve Hatice hem takipçi kazanmış hem popülerliği artmıştı.

Sosyal medyayı çözen ve bundan sonra bu tarzla ilerlemeye karar veren Hatice’den daha çok video izleyeceğiz gibi duruyor.

“Yarım kalan işi tamamlamam lazım” ve “Sporun her türlüsüne varım” adlı iki video paylaşan ünlü sunucu yine rekor kıracak gibi duruyor. Sabah saatlerine ses getiren video şimdiden yorum yağmuruna tutuluyor.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Magazin

Yukarı